Skocz do zawartości
Nerwica.com

[GDYNIA]


Rekomendowane odpowiedzi

toska, znam kilku psychiatrów i bez wahania poleciłabym Ci tych z Animusa (Gdynia na ulicy Bema), ale oni przyjmują prywatnie i niestety nie prowadzą w tej chwili terapii indywidualnych (dopiero za kilka miesięcy).

Nie czytałam Twoich postów, także nie wiem z czym się zmagasz - a to by ułatwiło polecenie konkretnej osoby, sądząc z działu, jaki wybrałaś - nerwica lękowa - z czym nie bardzo mam do czynienia - mogę Ci ewentualnie z trzecich "ust" polecić Przychodnię na Traugutta w Gdyni i dr Katarzynę Niską. Ponoć jest rewelacyjną lekarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juliadw, kiedy ja zapisywalam sie w Gdyni na NFZ na pierwsza wizyte czekalam 2 tygodnie a potem juz bez problemu ustalilam raz w tygodniu z terapeutka.

 

a dobryyyy....wiadomo jak dzis jest jesdni lekarze sa godni polecenia drudzy nie ;/

Ja moglabym Ci polecic bo mialam swietna.. ale ona byla swietna dla mnie bo nie chcialam glaskania po glowie, prowadzenia za reke, podsuwania gotowych rozwiazan i to dostalam. Ona malo co sie odzywala.. do wszystkiego musialam dojsc sama. Ktos inny , majacy inne oczekiwania mogl stwierdzic, ze jest beznadziejna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie chce glaskania po glowie jednak zalezy mi by mowila dosc duzo

 

-- 26 sie 2012, 20:46 --

 

wogole to ciezko mi bedzie bo mieszkam daleko jezdze do psychiatry raz w miesiacu ale chcialabym psychoterapie tez bo wiem ze wieksze sa wtedy szanse..mam male dziecko bede musiala to jakos pogodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za link....mialas jakies doswiadczenia osobiste z tymi lekarzami ?

 

-- 27 sie 2012, 23:11 --

 

dzis bylam na pierwsszej w zyciu psychoterapi u p.romanowskiej z poecenia wyzej piszacej kolzeanki....mia,sympatyczna ....niewiem czy mi pomoze niewiem czeo sie spodziewac niggdy nie bylam u psychologa zawsze tylko psychiatrzy...czy ktos z Was jeszcze leczy sie u tej Pani ??jakies opinie??

 

-- 27 sie 2012, 23:12 --

 

przepraszam za bledy cos klawiatura mi szwankuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz dokładnie po ofertach. Mnie zabijają ceny 750zł, a takie nie raz widziałem za szkolenie. Osobiście nie wiem, którą szkołę byłoby na to stać?

A badanie - jednorazowy wydatek. Po zadzwonieniu, badanie w tym samym tygodniu i opinia na drugi dzień, a nie jak w publicznych poradniach miesiące czekać trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zadzwonieniu, badanie w tym samym tygodniu i opinia na drugi dzień, a nie jak w publicznych poradniach miesiące czekać trzeba :)

Miesiac na badanie dziecka z dysleksja to niezbyt odlegly termin :) No i napisanie opinii wedlug klucza nie jest az tak pracochlonne ;)

No ale mniejsza z tym... ja uwazam ze drogo komus innemu moze pasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×