Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Widzę, że parę osób uczęszcza na terapię i związku z tym prosiłabym o pomoc- jeśli ktoś jest zadowolony ze swojego terapeuty to proszę o info na pw do kogo chodzi. Baaardzo mi na tym zależy, bo jak źle trafię to już całkiem się rozsypię :(

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a ja jestem Andree, mieszkam w wawie od 3 tyg i zostaje na stale, mam nerwice tylko ;) lub az ;) mam 27 lat i marzy mi sie zakochac;) Moze wlasnie tu poznam milosc swojego zycia ;)? wiek bez znaczenia,bylebyla pelnoletnia ;) starsza moze byc moze byc mlodsza moze nawet byc w moim wieku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a ja jestem Andree, mieszkam w wawie od 3 tyg i zostaje na stale, mam nerwice tylko ;) lub az ;) mam 27 lat i marzy mi sie zakochac;) Moze wlasnie tu poznam milosc swojego zycia ;)? wiek bez znaczenia,bylebyla pelnoletnia ;) starsza moze byc moze byc mlodsza moze nawet byc w moim wieku;)

 

 

masz prace???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C©złowiek, ja juz zyje w zwiazku, ktory ma stempel na papierze- malzenstwo. Ogolnie jest dobrze :smile: Nie narzekam, chociaz wiadomo, jak to zwyczajne zycie:) nie jest uslane rozami. Tez czasami mam zle nastroje, ale nie jest to depresja, tylko zwyczajny smutek. Fajnie byloby Was znowu zobaczyc, ale teraz jak mam wolne weekendy, jak np aktualny to staram sie go spedzic z mężem. Własnie wrocilismy z przedstawienia :mrgreen: a ze wypiłam dwie kawy to aktualnie mi sie nie chce spać :mhm: Pozdrawiam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×