Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowenna pompejska - cudowna pomoc


agg

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj jeżeli znasz jakąś pomocną "mantrę" to dawaj :) Ja znam taką i wielu już pomogła. Zaczęłam ten temat na tym forum a nie np na samochodowym bo ufam że są tu osoby które potrzebują nadziei, wiary i chociaż 10tkę różańca spróbują odmówić, chociaż spróbują. "Twoja wiara Cię uzdrowiła"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, tak czaje.

Przecież koronkę odmawiasz na różańcu. Jestem zwolenniczka i tego i tego.

Wciąż o to samo proszę. A tu lipa. Może tako maja droga. Nie zrażam się nadal się modlę. W chwilach spokoju, radości i goryczy nie odchodzę.

 

Witaj Stokrotka,

fajnie ,że są jeszcze na tym Forum ludzie wierzący i mówiący o BOGU , Mocy , która uzdrawia ,( jak chce ,nawet przez lekarstwa).Do Twoich powyższych słów pozwól ,że odniosę sie w najbliższym czasie( teraz nie mam za dużo czasu -obowiązki ojca i męża ;) ) O tym co poruszyłaś można pisać prace teologiczne...czaisz.

 

Kalebx3 pomogę Ci tylko trwaj!

Agg ,trwam .

A jak chcesz mi pomóc? I w czym ? Sama najlepiej wiesz,przeważnie każdy ma jakieś słabości i niemoce( tutaj na tym Forum ,ale nie tylko),w które Szatan z upodobaniem uderza. Ja też mam cztery demony i wiem jak je wypędzić,ale potrzeba sił i Łaski Bożej ( z Wysoka) ,determinacji i pragnienia zdrowia , pokoju ,< spokoju umysłu- mi tego szczególnie>,bardziej niż wygody ," ciepłych kapci" i telewizorka z odprężającym filmikiem ,etc.

Z Bogiem.

 

Candy 14 , dla mnie jesteś Adwokatem Diabła i dobrze ,że w takim wydaniu( dla mnie) występujesz na Scenie.

Lubię Ciebie i Twoje cięte ( acz często trafne uwagi) ,dają do myślenia...nawet pomimo ,że ja lub moja radykalna Wiara Cie przeraża.

Pozdrawiam .

Z BOGIEM !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na oku nowy biznes który w Polsce zawsze się opłaca, dostane objawienia i ukaże mi się Maryja albo Jezus. Później pielgrzymi i sakroturyści będą przybywać do mnie mej posiadłości składać datki a także będą nocować i jeść przez co biznes będzie się kręcił cały rok a nie 2 miesiące jak to nad morzem. Ba nawet mam źródełko własne które może stać się święte mogę zacząć ta wodę butelkować i sprzedawać no ale z tego co wiem to Kościół instytucjonalny nieprzychylnie patrzy na takie objawienia ale lud przy dobrym PR i zorganizowaniu jakiś cudów to kupi. Dobrze żeby mi jesz z unii europejskiej dali jakieś fundusze na rozkręcenie tego biznesu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na oku nowy biznes który w Polsce zawsze się opłaca, dostane objawienia i ukaże mi się Maryja albo Jezus. Później pielgrzymi i sakroturyści będą przybywać do mnie mej posiadłości składać datki a także będą nocować i jeść przez co biznes będzie się kręcił cały rok a nie 2 miesiące jak to nad morzem. Ba nawet mam źródełko własne które może stać się święte mogę zacząć ta wodę butelkować i sprzedawać no ale z tego co wiem to Kościół instytucjonalny nieprzychylnie patrzy na takie objawienia ale lud przy dobrym PR i zorganizowaniu jakiś cudów to kupi. Dobrze żeby mi jesz z unii europejskiej dali jakieś fundusze na rozkręcenie tego biznesu :mrgreen:

@Carlosie, jak zbijesz kasę to znaczy ze Ci pomogła nowenna pompejańska ;):mrgreen: podrzucam inny pomysł - niech Ci sie pokaże Jezus na toście albo placku ziemniaczanym, sprzedaż go później w necie :P proste i opłacalne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre! W końcu ktoś drze łacha z pseudostygmaktyków i pseudoobjawień! :uklon: Ze też znajdują się ludzie którzy w to wierzą :) O i to jest naiwność! :)

 

-- 27 sie 2012, 20:09 --

 

A co do tej modlitwy to szanujmy się nawzajem ;) Ja szanuję Wasze wątpliwości i dystans a co za tym idzie brak wiary ale i Wy uszanujcie moje jej posiadanie. Ale fajni jesteście! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stokrotka345 napisala

Mi osobiście najbardziej potrzeba ''pokoju w sercu''.

 

 

< spokoju umysłu- mi tego szczególnie ,brakuje, napisał Kalebx3.

 

Stokrotka ,śpiewało przed laty " Raz,Dwa Trzy" : " Każdemu czegoś brak

jednym spokoju w myślach ,

innym wokoło serc...

pięknych prawd i mądrych słów..."

 

 

Z BOGIEM .

 

.

 

-- 28 sie 2012, 14:43 --

 

Hans napisał(a):

Posmaruj się dżemem i powidłami to już będzie, że masz stygmaty.

 

Mi to delikatnie trąca fetyszyzmem ale mogę się mylić

 

 

Wychodzi stygmaty dżemowo-powidłowe w wydaniu fetyszystów ,ew. dziwaków w najróżniejszych odcieniach śliwkowych 8):D:papa:

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jadę jutro w miejsce gdzie Pan Miłosierny szczególnie działa i uzdrawia poranione osoby ! I jedziecie tam ze mną ! Wszyscy! :) :yeah:

 

-- 02 wrz 2012, 18:27 --

 

Wielu z Was zły pokaleczył, a on boi się różańca, odmawiajcie go, proszę. Jak potrzebujecie pomocy w modlitwie piszcie na pw.

 

-- 02 wrz 2012, 18:30 --

 

Wy wiecie jak się objawiają ataki choroby, zacznijcie wtedy odmawiać różaniec, nawet na palcach.

 

-- 02 wrz 2012, 18:32 --

 

Wielu z Was zły pokaleczył, a on boi się różańca, odmawiajcie go, proszę. Jak potrzebujecie pomocy w modlitwie piszcie na pw.

Wy wiecie jak się objawiają ataki choroby, zacznijcie wtedy odmawiać różaniec, nawet na palcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×