Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

prawie popłakałam się ze szczęścia. dzisiejszej nocy doceniłam to, co mam. to, co mnie spotkało.

wzięła mnie ochota na sprzątanie i natrafiłam na starą kartkę, na tą kartkę, na której miałam zapisane numery pomocy dla osób, których bliscy są uzależnieni... i tak zobaczyłam, co i gdzie miałam zamiar pójść... i gdzie poszłam. i tak... dziękuję, dziękuję, że natrafiłam na mojego terapeutę!!! To, że na niego trafiłam to wieeeeeelkie szczęście! Było tyle innych opcji, a trafiłam akurat na niego. Zbieg okoliczności. Przeznaczenie... Nieważne. Ważne, że pomaga mi odpowiednia osoba i dziękuję za to. Nie wiem komu... Bogu ? Dziękuję za zesłanie mojego Anioła Stróża. Może i piszę, jak obłąkana, ale naprawdę jestem szczęśliwa... Pewnie mi to minie za jakieś 15 h, ale... Chciałam się z Wami tym podzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, nie dzwoniłam do Ciebie :lol:

 

dominika92, no tak. ale jak wróci matka, to pewnie mi dobry humor zniknie...

 

wgl to się cieszę, moja przyjaciółka zdała komisa na trójkę ! jeszcze jeden jutro, ale jestem pewna, że sobie poradzi... dziś była najlepsza. :smile:

bardziej się cieszę z jej zdanego komisa niż ze swojej matury, ale dobra... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, nie dzwoniłam do Ciebie :lol:

Monar, :mrgreen: od drugiej siostry, rodzonej:)

A i jeszcze zakupy w empiku mi sprawiły radość, cieszę się że choc na to starczyło kasy.

Następne nieprędko będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×