Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowenna pompejska - cudowna pomoc


agg

Rekomendowane odpowiedzi

QueenForever, a któż z nas nie jest naiwny i nazywa to wolnością? każdy

 

-- 26 sie 2012, 14:17 --

 

Michuj, jeden na raz starczy a ta dziesiątka będzie za Ciebie :D bo tak się dopominasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Stokrotka ,ufanie BARDZIEJ( w jej skuteczność ,że zostanie wysłuchana) w określoną ,specyficzną modlitwę niż w samo Miłosierdzie Boże i Zmiłowanie samego dobrego Boga wieje mi poniekąd pogaństwem. Nie jestem ( broń Boże) przeciwnikiem pewnych z góry ułożonych modlitw z wiekową tradycją , ale wydaje mi się zdecydowanie ,że Bóg bardziej patrzy co za nimi w nas samych siedzi ,na ich szczerość ,ba żarliwość nawet. I co najważniejsze ,że nie wiem jak piękna i " skuteczna" byłaby jakaś forma modlitwy ,jeśli jest ona niezgodna z Wolą Bożą( a my mamy bezgraniczną Ufność w Miłosierdzie Boże) to o kant dupy rozbić jej skuteczność i wysłuchanie, bo na dłuższa metę możemy się bardzo rozczarować, a i dobra niewiele nam przyniesie wysłuchanie takiej modlitwy. Wpierw powinno ZAWSZE BYĆ : >>>BĄDŻ WOLA TWOJA >>>,A POTEM NASZE PRAGNIENIA! I niech to będzie cokolwiek ,modlitwa pompejska ,Koronka do Miłosierdzia Bożego ( którego jestem gorącym "zwolennikiem") ,czy inna Forma. Liczy się bardziej od nich Słowo Boga i Jego Odpowiedż ,a nie nasze techniki ":przekonywania" Najwyższego, Nieomylnego i NIEZWYCIĘŻONEGO.

Z Bogiem i Maryją zawsze dziewicą.

- zrozumiałaś coś z tego Stokrotka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie co chcecie i mówcie sobie co chcecie, po prostu chciałam się podzielić " środkiem" który działa. Czy spróbujecie to Wasza sprawa! A jeśli chodzi o Pudla to ludzie tam piszą bo najwięcej osób przegląda takie strony z nudów i wierzcie lub nie ale sama ten link tam zobaczyłam :) Tak to 3 różańce na raz.. Na początku też puknełam się w czoło ale pomogło. Serio:)

 

-- 26 sie 2012, 17:36 --

 

A ta "naiwność" to się "wiarą i ufnością" nazywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, środkiem który na mnie podziałał!

 

-- 26 sie 2012, 17:40 --

 

Fakt, środkiem który na mnie podziałał!

 

-- 26 sie 2012, 17:55 --

 

No to teraz zlinczujcie mnie ale jest jeszcze jedna alternatywa. W każdym większym mieście odprawiane są Msze o uzdrowienia. Osobiście byłam świadkiem jak osoby ochrzczone ale deklarujące ateizm były uzdrawiane szczególnie wewnętrznie. Polecam, oczywiście w wolności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agg, też byłam na takich np w Częstochowie u ks. Cyrana.(modlitwa wstawiennicza, proroctwa)

A ten środek czyli ''modlitwa'' jak najbardziej działa.

 

-- 26 sie 2012, 18:17 --

 

Kalebx3, tak czaje.

Przecież koronkę odmawiasz na różańcu. Jestem zwolenniczka i tego i tego.

Wciąż o to samo proszę. A tu lipa. Może tako maja droga. Nie zrażam się nadal się modlę. W chwilach spokoju, radości i goryczy nie odchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agg, byłam raz w Czatachowej. Fakt, że z Częstochowie czasem niemiłosiernie się drą, że przeszkadzają we mszy. Z reszta Jezus tez uzdrawia na takiej normalnej mszy. Nie trzeba robić jakichś pielgrzymek chyba że ktoś ma chęć albo takie odczucie. Mi osobiście najbardziej potrzeba ''pokoju w sercu''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×