Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Hihi, jak pierwszy raz wjechałam do stolicy, to byłam ciężko przerażona, zanim dobrnęłam do celu / była noc/ widziałam nagie zwłoki na jezdni po wypadku, pasażera, który pobił na przystanku kierowce autobusu i jakieś pierdolnięte świry zajeżdżały nam drogę /sorry za te świry, może określenie na tym forum nie na miejscu :roll: /.

 

@Transfuse, a ja myślałam że niezła z Ciebie laseczka :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Proof, heh, same nieporozumienia, czy to dowód na to, że kolor różowy to kobiecy atrybut ?

Od wrześnie będziecie mieli totalny paraliż, w sumie miasta Poznania dotyczy to samo :roll:

 

-- 24 sie 2012, 22:38 --

 

Transfuse, a ja myślałam że niezła z Ciebie laseczka :P

 

chętnie taką poznam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ja, może kiedyś osiedle się w Poznaniu? Jakoś interesuje mnie to miasto...Od dziecka mieszkasz w Poznaniu? No i ten nowy dworzec, to naprawdę duża wygoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja takiego szczęscia do "drugiej połówki" to nie mam. Nie mam się kim cieszyć. Podobno Poznań nie jest ładnym miastem? To duże miasto, ale takie chyba przeciętne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie , to będzie super .

Mamy sąsiadkę , starsza pani wdowa , lat 73 , jeździ często na grzyby .Pewnego dnia była w lesie , gdy , ktoś zapukał do naszych drzwi , stała tam kobieta blondynka .W wieku , koło 40 .Pytała się o sąsiadkę i numer jej komórki . Nie znam numeru , mamie powiedziałem , jakaś śliczna blondysia , pytała się o sąsiadkę .Powiedziałem mamie ,że się zakochałem w blondysi .Potem, okazało się ,że to była koleżanka sąsiadki córki, ta blondysia ma lat 44 .Ale wygląda , tak cudownie ,że miło oczko zawieść .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię jabłka, szczególnie te duże, twarde i soczyste. No i też radość niemałą sprawia mi jazda na rowerze, a lubię jeździć często i dość daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×