Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam gabinet psychoterapeutyczny pana Dariusza Rudasia. Trafiłam do niego ze względu na to, że był mi polecany jako specjalista. I rzeczywiście. Potem poleciłam go sama koleżance i mówi to samo. Jest świetny i naprawdę skuteczny. Polecam!Polecam!Polecam! Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jeden z najlepszych specjalistów w Polsce to psycholog Dariusz Rudaś. Przyjmuje w Krakowie w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków. Jego strona www.gabinetpsychoterapii-krakow.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam pana Dariusza Rudasia z Krakowa. On, z tego co wiem, też się kiedyś szkolił na Lenartowicza. Teraz nie tylko przyjmuje pacjentów, ale i sam uczy innych, jak pracować skutecznie z pacjentami. Poznałąm go, jak szkolił na jednym z oddziałów, więc to chyba też o czymś świadczy...Koleżanka, psycholog, chciała się kiedyś dostać do niego na staż, ale nie było szans, kolejka do niego była taka, jak nie z tej ziemi.

I ma świetną zasadę, że zawsze pewne miejsca ma zarezerwowane dla nowych pacjentów na konsultacje, w ten sposób raczej nie odrzuca nikogo, zresztą jest naprawdę przemiły wręcz i jak powiedziałam, że naprawdę mi zależy, to nie było problemu. Warto do niego iść. Warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków. Tam przyjmuje psychoterapeuta Dariusz Rudaś. Bardzo często jest polecany. Ktoś nawet napisał, że jest jednym z najlepszych psychoterapeutów nie tylko w Krakowie, ale i w Polsce. Sama dostałam się do niego na terapię i z całą pewnością mogę to potwierdzić. Ja przyszłam z nerwicą lękową. Dziś już jej nie mam. Dzięki terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle kliknąłem wcześniej i dlatego smaruje nowy temat:) Potrzebuję rady co do specjalisty, który zajmuje się ludźmi z podwójną diagnozą. Mianowicie zdiagnozowano u mnie zaburzenia nerwicowe(na tle lękowym czy coś takiego), a jakiś czas temu pewien psychiatra stwierdził, że mam również typ osobowości obsesyjno - kompulsywny. Stwierdził również, żepotrzeba mi terapii długoterminowej.. Wiec pytam czy ktoś z forowiczów ma jakiś namiar na terapeutę w KRAKOWIE, któy może się tym zająć.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.

 

-- 25 sie 2012, 15:46 --

 

Wiecie zapisałem się na terapiadynamicznakrakow.pl. Pierwszy termin wolny był na wrzesień.. wiec po pierwszej sesji powiem wam jak było. (Jest zniżka dla studentów):D

Pozdrawiam Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków. Tam przyjmuje psychoterapeuta Dariusz Rudaś. Bardzo często jest polecany. Ktoś nawet napisał, że jest jednym z najlepszych psychoterapeutów nie tylko w Krakowie, ale i w Polsce. Sama dostałam się do niego na terapię i z całą pewnością mogę to potwierdzić. Ja przyszłam z nerwicą lękową. Dziś już jej nie mam. Dzięki terapii.

 

Jestem w terapii u pana Dariusza Rudasia i liczę na podobne efekty:) zaczyna być co raz cięzej.. i sporo jeszcze przede mną.. ale ciągle czuje, że mam doczynienia z na prawdę dobry fachowcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna dobra terapia grupowa jest prowadzona w Klinice Psychiatrii na Kopernika. Jak tam dzwoniłem to już grupa trwa a kolejna rusza niebawem. Warto zadzwonić i się zapytać. Kwalifikacją do grupy zajmuje się dr Adam Curyło. Dzwoniłem przez centralę na odział Psychodynamiczny.

Ponadto słyszałem, że grupa która ma zacząć się od października (niestety płatna 50zł za spotkanie) jest jakby dostępna w gabinecie terapii dostosowanej. Wiem tyle na ten temat. Oto Adres:

terapiadynamicznakrakow.pl

 

-- 31 sie 2012, 12:49 --

 

jeszcze dodam tylko, że w klinice psychiatrii grupa trwa codziennie od rana do 13.00

ta druga opcja to jeden dzień w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co pytasz teraz Seraphim. Jeżeli o grupę w klinice to tylko na tyg i przed południem. Grupa w Gabinecie Terapii Dostosowanej jeszcze tydzień temu nie była utworzona, ale pan Michał powiedział, że jest możliwość ustalenia terminu spotkań grupy gdy już będzie komplet. Nie myślałeś o indywidualnej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pewnie moje pytanie powtórzy sie już, ale nie za bardzo chce mi się czytać wszystkie posty wstecz.

Mam pytanie

 

Czy wiecie moze gdzie w Krakowie można iść na jakaś terapię grupową (dla studentów) najlepiej bezpłatną...?

Mam podejrzenie nerwicy lękowej, ale jeszcze nawet nie byłam u psychologa/psychiatry. w ogole nie wiem gdzie isc. Znalazlam dzisiaj oferte jakiejs psycholozki co bierze od sesji 60zł. Niby spoko, ale tylko na kontrole... chociaz nie wem czy to nie powinien byc jednak psychiatra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, pewnie moje pytanie powtórzy sie już, ale nie za bardzo chce mi się czytać wszystkie posty wstecz.

Mam pytanie

 

Czy wiecie moze gdzie w Krakowie można iść na jakaś terapię grupową (dla studentów) najlepiej bezpłatną...?

Mam podejrzenie nerwicy lękowej, ale jeszcze nawet nie byłam u psychologa/psychiatry. w ogole nie wiem gdzie isc. Znalazlam dzisiaj oferte jakiejs psycholozki co bierze od sesji 60zł. Niby spoko, ale tylko na kontrole... chociaz nie wem czy to nie powinien byc jednak psychiatra?

 

Myślę, że mogę ci coś powiedzieć na ten temat bo sam mam podobnie. Ciężko jest z bezpłatną terapia grupową i indywidualną. Terminy w przychodniach często sięgają kilku miesięcy by dostać się z kolejki.. pozatym trwa taka terapia krótko bo fundusz nie refunduje. Nerwica wymaga jednak moim zdaniem dłuższej terapii. Jesteś studentką to się świetnie składa bo w niektórych gabinetach prywatnych jest zniżka dla studentów ale rzadko niestety. JA bym szukał jednak prywatnie aguska... psychiatra nie zrobi więcej niż terapeuta moim zdaniem, wiec zachowaj pieniądze na terapię.

60zł mówisz za kontrolę? to sporo. niedawno byłem u terapeuty co bierze 50 zł za terapię indywidualną studentów.

Dam ci namiar na stronę:

 

http://www.terapiadynamicznakrakow.pl

 

Myślę, że mogę ci polecić tego terapeutę i nie zgrzeszę tym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ci przecież:) nie wiem dlaczego wszyscy piszą na forach o "najlepszym" terapeucie itp. Poszedłem i przekonałem się o tym sam. TO NIE JEST LEKARZ! Niestety ale tutaj zależy to od osobowości. Oczywiście kompetencje też są ważne. Chyba trzeba znaleźć terapeutę, który odpowiada danej osobie w jakimś stopniu. Np ja nie mógłbym wyobrazić sobie pracy z kimś, kto jest zamknięty - nie mógłbym zaufać. Pisałem, że poszedłem Do pana Michała Kozaczuka. Pierwsza wizyta zaskoczyła mnie bo nie byłem u terapeuty jeszcze. Po przekroczeniu progu gabinetu nie trwało to długo a poczułem się jak w domu. ODWAGI! tylko tak można znaleźć kogoś kto będzie w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też do Wieliczki jeżdze. mam co tydzień refleksyjne wycieczki:)

 

Wieliczka? O matko!!! Dostałam ataku paniki na jednej z takich "relaksacyjnych" wycieczek, kilkadziesiąt metrów pod ziemią... od tego czasu mówię Wieliczce: "Nie, dziękuję" :mrgreen:

kurcze to tam na pewno jest bezpiecznie? powinienem tam jezdzic, jak myslisz? moze Wieliczka to w ogóle jakies niebezpieczne miasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×