Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, jak tu się nie smucic jak facet mi powiedział kilkanascie min temu,że nie mam ambicji i jestem leniwa, a on guzik wie ma prace to mu dobrze. Jednak to jest racja "syty głodnego nie zrozumie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając o tym,że kiedyś zasugerował mi,ze powinnam bardziej o siebie zadbać w sensie fizycznym

 

-- 22 sie 2012, 23:54 --

 

Tomcio Nerwica, Spi może juz pijany ;)

 

-- 22 sie 2012, 23:57 --

 

luk_dig, z każdym dniem poznając go coraz bardziej odnosze wrażenie,że chciałby mieć kobietę idealna pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, hmm w zasadzie to nic konkretnego tylko mu dogadałam,że jak bede miec tyle kasy co on to sobie będe pozwalac na kupowanie 3 razy w miesiącu ciuchów i chodzenie co chwilę do kosmetyczek, fryzjerek itp.

 

-- 23 sie 2012, 00:01 --

 

luk_dig, hmm w zasadzie to nic konkretnego tylko mu dogadałam,że jak bede miec tyle kasy co on to sobie będe pozwalac na kupowanie 3 razy w miesiącu ciuchów i chodzenie co chwilę do kosmetyczek, fryzjerek itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, zgadzam się z Tobą... dlatego czuję, że nie pasuję do współczesnego świata... ale cóż... przecież jest takie coś jak dopasowanie się i świetnie to potrafię. :roll: niczym kameleon.

 

-- 23 sie 2012, 00:40 --

 

i znów jestem zmęczona... a jeszcze z 2h muszę posiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, To...męczące, wiecznie się dopasowywać.

Muszę znaleźć sposób by rodzinka dała mi spokój...rzygać mi się chce ich "wojenkami",niech je prowadzą między sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę umrzeć, była mojego chłopaka wstawiła zdjęcia na facebooka, jest ładniejsza niż kiedyś, o wiele, jest śliczna, kurwa mać, znowu czuję się brzydka, przeglądam moje zdjęcia,patrzę w lustro, jestem obleśna, jak kiedyś mogłam myśleć inaczej, jestem straszna, nie chcę żyć w tak strasznym ciele, mój chłopak napewno zobaczy jej zdjęcia i będzie chciał do niej wrócić, jest utalentowana, a ja... jestem niczym, brzydkim beztalenciem, nie potrafię nic... Chciałabym umieć cokolwiek, w każdej dziedzinie życia jestem do niczego... Nawet seks to dla mnie zbyt dużo, nie potrafię się przemóc, nigdy nie wykazuję inicjatywy, nawet najmniejszej, brzydzi mnie to, mam ochotę wymiotować... To życie jest dla mnie zbyt uciążliwe, moje myśli wciąż krążą wokół obcinania sobie kończyn, wykrwawianiu się, o byłej mjego chłopaka, o tym że wkońcu zobaczy że zbrzydłam i jestem bezwartościowa, że nie mam żadnych perspektyw, że nie jestem zdolna do żadnych przyjaźnim, że nic nie potrafię, że tak naprawdę nikt mnie nie lubi, że czuję się obco wśród ludzi ( i zawse tak było) i o tym jak potoczyłoby się życie wszystkich wokół jak umrę. Chcę umrzeć bo nie mogę już, dręczy mnie to wszystko, ostatnio chłopak zobaczył że się samookaleczam (wyrywam sobie skórę spod palców u stóp i wbijam paznokcie w kciuki) zaczął mnie wyzywać od psychicznych... On się dowie, już się domyśla, znowu wchodzę na jego profil na facebooku i kasuję jej zdjęcia, jej posty, przeglądam wiadomości.... nie wytrzymam tak dłużej, już 3 lata, 3 ciężkie dlugie lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jagoda123, to jest jego była, BYŁA, teraz jesteś Ty i liczysz się Ty dla niego. a przynajmniej tak powinno byc... a na tą była nie zwracaj uwagi, najlepiej nie patrz na jej zdjęcia, po co się 'biczować'?

 

idę spać, muszę wstać za 3h, bo rano wyłączają wodę, a ja włosy muszę umyć. :roll: braaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×