Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, też chciałabym byc blondynką. mogłoby miec to rację bytu, bo....np. ojciec ma brązowe oczy, matka niebieskie, ja zielone... moja matka ma brązowe włosy (ale farbuje na blond :D) a tata czarne, więc z tego założenia powinnam być blondynką :D byłam, ale jak byłam mała, jaśniały mi od słońca, wiecznie po dworze w końcu latałam... :D całe szczęście są cuda o nazwie farba. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ałe szczęście są cuda o nazwie farba.
no są, są, ale cholernie się boję, że gdy przyjdzie co do czego (Czyt. malowania) to mi połowa włosów wypadnie, a reszta zorganizuje na głowie siano :hide: A tak bardzo chciałabym przefarbować się potem na rudo/niebiesko/fioletowo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, zatem czy mogę autograf ? ;) ps. musiałbyś mnie widzieć! :roll:

Abbey, ee tam jak za dużo tej wody utlenionej nie dodasz do farby, to nic takiego zdarzyć się nie powinno. ja mam włosy w dobrej kondycji powiem Ci szczerze, że niektóre farby poprawiają wygląd włosów... są teraz różne wynalazki... albo do farb dodawane są różne fajne odżywki, które pomagają. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Rozumiem że za granicę jedziesz. a jedziesz z kimś? Może jemu dorzucisz do bagazu swoje rzeczy? Ale zaraz przecież z tego co kojarze płaci się tylko za NADbagaż w zwykłym bagażu, nie trzeba mieć tylko podręcznego. Ty lecisz samolotem czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, naprawdę teraz nie wyolbrzymiam...! naprawdę teraz moja skóra jest w strasznym stanie... inaczej bym tak nie marudziła, wiadomo, ze od czasu do czasu ma się jakieś gorsze dni, ale to nie jest gorszy dzień, to jest koniec świata... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no jak ja leciałam to miałam podręczny i zwykły dodatkowo bagaż, nic za niego nie płaciłam, ztym że nie można było jakiegoś tam limitu przekroczyć (to zależy od linii, tak samo jak podręćzny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no jak ja leciałam to miałam podręczny i zwykły dodatkowo bagaż, nic za niego nie płaciłam, ztym że nie można było jakiegoś tam limitu przekroczyć (to zależy od linii, tak samo jak podręćzny)

a ja leciałem wiele razy i za bagaż trzeba było płacić dodatkowo a nawet czasem był droższy od samego lotu, dlatego zwykle nie brałem bagażu nie licząc podręcznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIZZAIR

Każdy pasażer może przewieźć:

 

Bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg

 

oraz

 

Do 6 sztuk bagażu rejestrowanego, przy czym waga pojedynczej sztuki nie może przekraczać 32 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ryanairem to napewno za bagaż się płaci wątpię żeby przez ostatni rok zmienili politykę działania która polegała na śmiesznie niskim cenach początkowych które rosły jak się przechodziło do wszystkich opłat dodatkowych, podatków, bagaży itd. No ale i tak wychodziło to taniej choć nie zawsze niż inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialam ryanairem i oprocz bagazu podrecznego moglam miec do 20kg bagazu w walizce i za to nie placilam.Nie wiem jak jest teraz.Do Irlandii w obie strony zaplacilam 400 pare zlotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×