Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ale ja mam ich więcej przegranych no ale nie ma się czym szczycić. Ale 21 12 2012 się zbliża i może skończą się me męki. ;)

skrzywdzę Cię kiedyś... i zrobię to przed tą datą :P

Chcesz mnie pobić, :?: uważasz że masz szansę :?:

carlosbueno, jakbyś tak zaczął mówić o śmierci w odpowiedni sposób, na przykład w stylu Edgara Allana Poe

Widzisz jaki jestem do bani, nawet o śmierci nie umiem mówić odpowiednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie wiem. ja uważam, że po prostu jeśli jesteśmy zdolni do myśli samobójczych a nawet czynów samobójczych, to jeśli przeżyjemy dzień, jest to dla nas pewnego rodzaju nagroda. wygraliśmy. i nie mówię tu o cieszeniu się, bo do tego to daleko... po prostu to tylko moje takie myślenie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm....ostatnio nie mogę już nawet przez neta z ludźmi gadać. Ciągle wpadam w panikę, przy każdej odpowiedzi i tym, co piszę, że wszyscy mnie nienawidzą, mój umysł jest wypełniony tą myślą, że mają mnie za wariatkę i nie ma na to wpływu, co kto pisze, nie potrafię już na to patrzeć realnie. Paranoja jakaś totalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko, nie zapoznawszy się dostatecznie wnikliwie w regulamin niniejszego forum, zadałem pytanie, które w swej treści okazało się że, stanowi naruszenie jego postanowień.

Pouczony przez Ciebie, i mający już należną wiedzę w tej kwestii, nie będę stawiał takowych pytań.

Dziękuję.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aktualnie wiedzy, czy odstąpienie swoich leków potrzebującemu koledze narusza polski porządek prawny.

Pierdol "polski porządek prawny" :D Jest socjalistyczny, z czego wynika, że i totalitarny :P To są Twoje leki i z moralnego punktu widzenia możesz z nimi zrobić co zechcesz i dać je komu tylko zechcesz (Po ch*j w ogóle to pytanie ? Rozumiem, że uwielbiasz przestrzegać rozmaitych kretyńskich przepisów prawnych ? :D Daj te leki najzwyczajniej w świecie swojemu potrzebującemu koledze i nawet się o takie sprawy głośno nie pytaj :P) Miejmy nadzieję, że kiedyś dożyjemy liberalnych czasów ;)

 

-----------------------------------------------------------------------

 

A dobra, bo nie doczytałem :P Myślałem, że Ty chcesz komuś coś odstąpić ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie moja matka niemiłosiernie. Jak tylko ktoś przyjdzie, to się mną chwali, jakie to znakomite wyniki mam, jak to dobrze pisałam testy, oceny, inne pierdoły, a jak nikogo z gości w domu nie ma, to wyzywa od poje*anych, popier*olonych bachorów, które nie powinny istnieć, bo tylko psują jej życie, że jestem najgorszym, co ją spotkało itd itd :blabla::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×