Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

ala1983, odwal się nędzna istotko.

pocieszył się na trochę chłop 28 lat.

Nie wiedziałam Michale że moja wiara Ci tak przeszkadza. Przecież Cie nie nawracam.

Masz problem z oddzieleniem pewnych rzeczy od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co usuwacie konta jak i tak wracacie ? :bezradny: było już kilka takich przypadków i niczego was to nie nauczyło ? :D

Co nie oznacza , że to żle , że wróciliście ;) wręcz przeciwnie to dobrze , tylko tak z ciekawość pytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem czytałem to, też jestem antyklerykałem ale obecność czy nieobecność Rafki na forum jest mi obojętna.

 

jestem mu obojętna. Czuje sie wręcz rzucona w kąt. choćbys się denerwował na mnie to juz jakiś objaw ''sympatii'' tylko podszytej złośliwością tak jak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się k*rwa pytam, gdzie jest intel ? Czyżby wygrzewał już dupę w Buenos Aires ? :D A może przedwcześnie zgarnęli go na rozprawę inauguracyjną, że chłopak nawet się nie zdążył pożegnać ? :P Miejmy nadzieję, że jednak nie dynda teraz na gałęzi, robiąc pod siebie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że są ludzie ,którzy o mnie pamiętają i się pytają 8)

u mnie jakoś leci, ostatnio zauważyłem dużą poprawę i mniej lęków. :) dlatego postanowiłem też troszkę odpocząć od forum.

U mnie po staremu, praca, dziewczyna, dom ,praca ect. :P

u dysforiana też dobrze jakby kto pytał. :P

pozdrawiam Was nerwuski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel - Robert ostatnio zalogowany był na forum 08 sie 2012,o godz. 08:48 :-|

Relatywista, wolę trzymać się bardziej optymistycznej wersji, myślę, że jest w lepszej formie.

 

Monika ABW :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel - Robert ostatnio zalogowany był na forum 08 sie 2012,o godz. 08:48 :-|

Relatywista, wolę trzymać się bardziej optymistycznej wersji, myślę, że jest w lepszej formie.

 

Monika ABW :105:

Ty nie chcesz wiedzieć, jak wielkie uprawnienia mają na tym forum te kobiety :D ABW, CBŚ, CBA, a nawet WSI przy nich wymiękają :D W zaprawieniu bojowo-taktyczno-operacyjno-wywiadowczym dorównują nawet legendarnej carskiej Ochranie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, ja też bardzo się cieszę, że się pojawiłeś, bo już nie raz zastanawiałam się, co się z Tobą dzieje..

ale jestem dość nieśmiała, więc nie zapytałam, przekonując siebie samą, że na pewno czujesz się lepiej i odpoczywasz od forum, co potwierdziło się :great:

O Twoim koledze - dysforian też myślałam, chociaż, jak zaobserwowałam, On zawsze mniej udzielał się na forum - najważniejsze, że macie się dobrze i oby tak dalej :!::!:

Pozdrawiam Was Obu :D:D

 

-- 22 sie 2012, 20:39 --

 

Po prostu do niektórych ludzi czuje się sympatię, mimo, że nie zna się ich najlepiej, ale dzieli się z nimi problemy i ich wypowiedzi są nam bliskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×