Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że to znowu w Pani mam największe oparcie i znowu blyskawiczne odpowiedzi.

Od zmysłów odchodze czytam ten internet nakręcając się, płynąłem długo pod wodą potem szybko i poczułem przyśpieszony puls, wyszedłem z basenu i ciężar na klatce całej a następnie siadłem w szatni gdzie nie było tak duszno i doskwierał mi szybki puls i lęk znowu przed śmiercią chociaż uspakajałem się tym że są ratownicy : ) No nic może jakoś spokojniej zasnę.

Pozdrawiam ciepło, oby jak najmniej wizyt na forum ewentualnie towarzysko :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem raz, wtedy co opisywałem i dostałem namiary od Pani ale p. psycholog powiedziała że ona kończy prace w tym ośrodku za miesiąc więc nie ma sensu. Teraz jestem w domu na końcówce wakacji, rozmawiałem z mamą, dałaby mi pieniądze na prywatne wizyty ale nie chce jej obciążać dodatkowymi kosztami jak jest moja stancja i moje wyżywienie na jej głowie. Od września pójdę po skierowanie i będę szukał coś państwowo bo widzę że to nie przejdzie niestety samo. Cieszę się że Pani się polepsza, oby tak dalej mocno zaciśnięte trzymam kciuki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dzien jest dziwny, posprzatałam cały dom, ale mamie jak zwykle jest mało.

w dodatku moja pierwsza miłość jest w związku, zycze szczescia. nic do niego juz nie czuje, prócz sentymentu, który bd czuła zawsze.. jest mi dobrze z tym, ze jest szczesliwy.

Kolega chce ode mnie czegos wiecej niz tylko kumplowania sie. Ja kocham innego i 'kolega' to rozumie. Jest dobry i troskliwy. Posranie to sie układa, ze czasami nie mozemy dac szansy komus, kto na nia w pełni zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa...jak zawsze :D

Rozumiem, że nie chcesz obciążać Mamy /dobre i mądre Dziecko z Ciebie :D /, ale mnie udało się znaleźć, zupełnie niedaleko domu, prywatny ośrodek, w którym przyjmują w ramach NFZ i na dodatek nie było potrzebne skierowanie. Radzę Ci przejrzeć dokładnie oferty w internecie i dzwonić, nawet teraz.Terminy moga byc odlegle... :mhm:

Ja już nie wierzę, że bez terapii uda się wyjść z nerwicy, choć długo tak sądziłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gorący, nieprzyjemny dla mnie dzień/ pogoda-koszmar/. Poza codziennymi obowiązkami dużo czasu poświęciłam na czytanie, poszukiwanie informacji, które mogą pomóc mi w opanowaniu moich problemów nerwicowych. Cały czas pracuję nad sobą, bo wiem, że przede mną daleka droga...czasem mi bardzo smutno, trudno, ale zrezygnować nie chcę, nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×