Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie umiem sobie dać rady...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Kuba mam 19 lat. Na oko jestem zwykłym nastolatkiem ale gdyby się przyjrzeć bliżej mam tone problemów zdrowotnych od psychiatrycznych do neurologicznych.

Mój problem polega na tym że mam dziewczynę jesteśmy bardzo zżyci. Ale nie umiem tolerować jej wyjśc jej znajomych a przede wszystkim jej przyjaciółki która wtrąca się we wszystko, a co najgorsze ona jej ulega. Mam już naprawdę dość czuje konkretna frustracje. Nie mam ochoty na życie chciał bym żeby wszystko się jakoś inteligentnie zakończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za "inteligentne zakończenie" masz popełnienie samobójstwa? :roll: chociaż nachodzą mnie od czasu do czasu myśli samobójcze, to nie uważam tego za coś inteligentnego, uważam to za akt desperacji. zawsze jak zaczynamy myśleć o naszej śmierci, to tylko dlatego, że właśnie jesteśmy zdesperowani. nic w tym inteligentnego, próbujemy iść na skróty, zamiast walczyć z tym, co los nam postawił na naszej i tak już dość krętej drodze.

 

mam tone problemów zdrowotnych od psychiatrycznych do neurologicznych

opowiedz o tym więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShareAze, Może porozmawiaj z dziewczyną swoją na temat tego co Cię męczy jesli jeszcze tego nie zrobiłes.Walka o szczęście jest trudniejsza,a poddać sie zawsze mozna tylko czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się terapii, słyszałem że lekarze nie przykładają się do tego bo nie mają za to płacone...

Kto Ci takich głupot naopowiadał?

Jak to nie maja płacone?pracuja za darmo ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Witam dawno mnie nie bylo ,mam ogromny problem ,jestem w trakcie rozwodu mąż alkoholik i lekoman ,dzieci bunt u niego parę dni i tak im nagadal że niechce wrócić do domu bo nie kocham dzieci bo powinnam to zrobić dla nich , już mam dosyć tego wszystkiego.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×