Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, To jak z tą sentencją: "Wyslij głupiego po flaszke, a wróci z jedną" :D Z Tomcia mądry chłopak jest ;) Także mimo wszelkich przeciwności losu, myślę, że powinien się jakoś na czworaka do nas doczołgać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie najlepiej się czuję (brzuch) :( Ale to tylko moja psychika. Kurde powinnam pospać, a nie mogę serio zasnąć. Masakra. Coś czuję, że nie mam po co tam iść. Ostatnio też miałam takie przeczucie.

 

Nie pokażę się nikomu na oczy, jak nie zdam........ :why::why::why:

No i tym nieoptymistycznym akcentem Was żegnam, spróbuję zasnąć. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, A ja Ci powiem jako człowiek oficjalnie z wykształceniem gimnazjalnym, że matura nie jest najwazniejsza, to tylko świstek papieru :P Zresztą edukacja nie zając, nie ucieknie :D No i człowiek uczy się całe zycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, niby tak, ale jak trzeba być tępym, żeby nie zdać matury i to z języka ojczystego i to podwójnie... toć to będzie masakra, dno. rzeź. znów się pogrążę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Nie wiem, mnie nie dopuścili swego czasu z racji nkl-ów :D

 

Ale pewnie zdałbym ją z marszu, gdybym tylko nie ujebał wczesniej w III klasie LO :P Miało się kiedyś ten potencjał i szerokie horyzonty :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petra, no musisz wypocząć... też na Twoim miejscu cały dzień bym z chęcią przespała, 15h w pracy - masakra po prostu...

ja nie śpię, zasnąć nie mogę, ale lecę już do łózka. bo przed 6.00 muszę wstać. będę nieprzytomna na tej maturze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×