Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, Zjawił się w końcu mój wierny prefekt pretorianów :D Jak stoisz z wypełnianiem powierzonych Ci rozkazów ? Beczki z benzyną już rozstawione w strategicznych punktach stolicy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Svafa, virgo21, Nie za dużo tych słodyczy ? jak tak dalej pójdzie , to waga tak skoczy do góry , że zanim się obrócicie dookoła , to miną cztery pory roku :lol:

Relatywista, Wszystko idzie zgodnie z planem :D choć po obejrzeniu obrad z sejmu poniosły mnie emocje i o mało nie odpaliłem przed czasem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Taaa ;) I szukać gitary, by móc grając na niej, spiewać "płonie ognisko" :D

 

-- 20 sie 2012, 20:31 --

 

Tomcio Nerwica, Ok, dobrze się spisałeś :D Czekaj na dalsze rozkazy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, Tak więc znajdzie się dla Ciebie miejsce przy mojej twórczości ;) Gdy będę recytował swoje niezwykłe poematy, Ty będziesz zajmowała się w tym czasie podkładem muzycznym :D Chyba nie odmówisz cesarzowi ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, Nie bój nic ;) Nasz tomik będzie bardzo obszerny :D Zmieścisz nawet i ze cztery ;)

 

Snejana, Jeszcze nie :P We wspólczesnej interpretacji Nerona tego nie przewidziano ;) Czy tylko rudzi mają prawo popadać w obłęd ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, eeh lubie to uczucie władzy, gdy ktoś mnie prosi o zmianę avataru a ja odmawiam ^^ :twisted::twisted::twisted: O/e/u/yzil zostanie juzna zawsze!

Mówisz, że taka jesteś władcza ? ;) Nadawałabyś się mentalnie na chińską Cesarzową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Bardzo chwytliwe hasełko :D Może trochę zbyt populistyczne, ale wpada w ucho ;) Proponuję spróbować swoich sił w polityce :D

 

-- 20 sie 2012, 21:00 --

 

Villain, Co jeszcze potrafisz zagrać ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×