Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyprowadzka


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wyprowadzka może zmienić człowieka? Czy jeśli zmienię otoczenie, wyjdę z toksycznego wpływu rodziny to moje życie sie zmieni? Zawsze miałam problemy w kontaktach z innymi, w szkole. Nigdy nigdzie nie wyjeżdżałam sama. Kiedyś jak byłam mała to pojechałam do sanatorium na 2 miesiące, byłam tam sama. Wtedy jeden jedyny raz nie czułam sie gorsza będąc wśród dzieci, byłam lubiana, akceptowana. Wydaje mi sie że oderwanie od toksycznego wpływu rodziny miało na to wpływ. Jak wróciłam znów było to samo. Chciałabym spróbować ale boję sie że sobie nie poradzę. Rodzina we mnie nie wierzy więc nie pogadam z nimi o tym. Nigdy nie pracowałam jedynie dorywczo. No i będe tam kompletnie sama (myślałam o Warszawie) Co o tym myślicie?Czy warto próbować takiej szalonej zmiany? Nigdy nigdzie nie pracowałam, w moim mieście od roku nie moge znaleźć pracy. A tam gdzie pracowałam dorywczo nie byłam za bardzo akceptowana. Czy wyprowadzka coś zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sowa2136, Jeśli dostrzegasz, że problem jest w Twoim rodzinnym domu to myślę, że taka zmiana wyjdzie Ci na korzyść, a wręcz jest konieczna do normalnego funkcjonowania. Im dłużej człowiek siedzi w toksycznej rodzinie to ciężej jest się z niej wydostać.

Ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sowa2136, ja tylko potwierdzam to co zostało napisane, może zmienić, może nie tyle wyleczy, co stworzy idealne warunki do wychodzenia z dziwnych, niefajnych stanów.

Staniesz się bardziej pewna siebie, odpowiedzialna - będziesz sama sobie "królową", na pewno będziesz bardziej zorganizowana i zajęta ;)

Mi wyprowadzka bardzo bardzo pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×