Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Potrzebuję pilnie pomocy. Boje się ale muszę...

 

Czytałem na tu na forum i w internecie, że na NFZ trzeba czekać długo, a mi potrzeba jest pomoc od zaraz.

Nie mogę czekać, chciałbym się wybrać prywatnie i tu pytanie ile taka wizyta może kosztować?

Mam niski budżet stąd to pytanie.

 

Wiele osób poleca pana Witolda Kucharskiego. Chce się do niego wybrać najlepiej po 16. Możecie mi coś doradzić lub podrzucić jakieś namiary?

 

Psycholog może wystawić l4? Jeśli tak to na jakie choroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym ponowić prośbę i prosić o kontakt oraz miejsce przyjęć do psychiatry dr. Witolda Kucharskiego na NFZ i prywatnie. Rozumiem że na NFZ trzeba czekać dłużej ?? Ile może kosztować wizyta prywatnie do doktora (wyczytałem że około 70 zł czy ta cena jest aktualna) ?? Będę wdzięczny za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dostać numer do Pana Witolda

 

na NFZ: 17 853 52 82 wew 376 (Ja na dzień dzisiejszy najwcześniej mogę się umówić na 25 październik)! ;/

 

i prywatnie nr do pana doktora: 603 747 221 (wizyta 80zl, najwcześniej w przyszłym tyg)

 

Rozmawiałem z nim i podkreślił że jest psychiatra nie psychologiem. Ale można zawsze przyjść i się doradzić, on zaleci co robić.

 

Max odbierz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dostać numer do Pana Witolda

 

na NFZ: 17 853 52 82 wew 376 (Ja na dzień dzisiejszy najwcześniej mogę się umówić na 25 październik)! ;/

 

i prywatnie nr do pana doktora: 603 747 221 (wizyta 80zl, najwcześniej w przyszłym tyg)

 

Rozmawiałem z nim i podkreślił że jest psychiatrą nie psychologiem. Ale można zawsze przyjść i się doradzić, on zaleci co robić.

 

Max odbierz PW

 

Byłam wczoraj prywatnie u pana dr Witolda Kucharskiego.

Odniosłam bdb wrażenie - miły, konkretny i kompetentny lekarz.

Nie patrzy na zegarek, każdego pacjentowi poświęca maks. czasu, jakiego potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kika7,

i faktycznie zapłaciłaś 80zl?

 

Doradził CI coś?

Chciałbym pójść w mojej sprawie ale nie jestem pewien czy akurat do niego ;/

 

Wizyta kosztowała 70 zł. Przede wszystkim skonsultowałam lek, który przepisał mi psychiatra NFZ.

Zalecił mi psychoterapię indywidualną.

Jutro zaczynam psychoterapię poznawczo-behawioralną.

Mam nadzieję, że pomoże mi ona radzić sobie z panicznym lękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem już omówiony na wizytę prywatną u Pana Witolda Kucharskiego. Może ktoś napisać coś o pierwszej wizycie u Niego? Jak zacząć rozmowę? Podejrzewam u siebie coś z depresji i nerwicy, może niektóre symptomy fobii społecznej. W sumie to nie wiem czy uda mi sie cos wykrztusić. Nigdy nie byłem u psychiatry/psychologa i bardzo sie stresuje na samą myśl. Ktoś może wie czy doktor częściej przypisuje leki czy wysyła na terapie? Może stosuje dwie metody naraz? W sumie to nawet nie jestem pewien czy powinienem iść , czy potrzebna mi wizyta u psychiatry, nie wiem czy moje "problemy" to problemy a nie błachostki i odeśle mnie z niczym. W sumie to preferowałbym leki albo leki plus terapia. Kiedyś ktoś na forum sie kłócił i wstawiał za lekami. Powiedział że leki pozwoliły mu zobaczyc że można się otworzyć i lepiej żyć i jest to sprawa tylko i wyłącznie nastawienia i chęci. Nie muszą uzależniać. Chciałbym doświadczyć tego stanu, uwierzyć że można się otworzyć i wyluzować. Nie wiem czy sama terapia dałaby radę i czy w ogóle bym na nią poszedł.

Dobra chyba się zabardzo rozpisałem. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie z Panem Kucharskim to proszę o jak najszybszą odpowiedź, ponieważ wizyta tuż tuż. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało nas z Rzeszowa widzę :(

Jakby ktoś chciał pogadać, to niech pisze na PW, może z czasem wyjdzie z tego jakieś realne spotkanie :roll:

 

Przy okazji, jak ktoś ma namiary na jakiegoś dobrego psychologa w Rzeszowie, to byłbym wdzięczny za pomoc.. Wolałbym "psycholożkę", z kobietami lepiej mi się rozmawia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem po pierwszej wizycie u doktora Zaborowskiego ( pierwszy kontakt świetny) . Zdiagnozował u mnie lekką depresję i niską samoocenę . Ocenił że w moim przypadku najlepsza formą terapii będzię psychoterapia ( poznawczo behawioralna ) z elementami farmakoterapii (przepisał zomiren 0.5, ) . Czy ktoś miał doświadczenia z tym lekarzem . Czy stosowana przez niego terapia pomaga .Jakich leków mogę sie jeszcze spodziewać ( z tego co przeczytałem zomiren szybko uzależnia i nie można go długo stosować). Dzięki serdeczne za wszelkie sugestie i Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trish .Pan doktor Zaborowski prowadzi także terapie ( jest psychiatrą i psychoterapeutą ) . Ja będe chodził prywatnie bo NFZ mam w czterech literach. Jutro mam pierwsza psychoterapię i nie moge się doczekać . Chcę wygonić to cos z mojej głowy , mysle że z doktorem Zaborowskim to sie uda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mm_, Przyjmuję prywatnie. Ale juz do niego nie chodze . Miałem umówiona wizytę i zagadał sie z poprzedzajacą mnie pacjentkom .Na mnie pozniej juz nie miał czasu , bo czekał ktoś inny. Generalnie to mnie "olał".Przeniosłem sie więc do doktora Dariusza Mazurkiewicza. Leczenie tylko farmakoterapią . Od miesiaca zażywam wenlafaksynę i zycie nabiera barw . Oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mm_, Przyjmuję prywatnie. Ale juz do niego nie chodze . Miałem umówiona wizytę i zagadał sie z poprzedzajacą mnie pacjentkom .Na mnie pozniej juz nie miał czasu , bo czekał ktoś inny. Generalnie to mnie "olał".Przeniosłem sie więc do doktora Dariusza Mazurkiewicza. Leczenie tylko farmakoterapią . Od miesiaca zażywam wenlafaksynę i zycie nabiera barw . Oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×