Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam burze w gorach...w nocy. Blyskawice uderzajace o szczyty rozswietlajace na ulamek sekundy lancuch gorski nieziemskim swiatlem. Piekny widok. Oczywiscie bylam w dolinie i obserwowalam to wszystko z bezpiecznej odleglosci. Gdybym byla wtedy na szlaku pewnie wolalabym tego nie wspominac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzis a wczoraj. Przyjechali jacys znajomi moich stalych gosci, ktorym mnie polecili i w prezencie przywiezli cala siate prawdziwych pomidorow :D Takich samemu hodowanych .. o smaku i zapachu pomidorow ktorego nie czulam od lat :105: Ile moglam to rozdalam bo nie dam radfy zjesc sama wszystkiego ale poki co zajadam sie mniam :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon który mnie obudził z zaproszeniem na rozmwe kwalifikacyją....która ponoć ma byc formalnością bo spelaniam wszyskie oczekiwania

ale jeszcze większa reakcja chłopaka z aktualnej pracy który był moim instruktorem gdy mu powiedziałam ze może juz nie długo sie pożegnamy , ze uwielbia ze mną pracować i jestem zwariowana i inna ale cieszy się jak me ze mną zmianę i ma nadzieje , ze jeszcze nie raz się piwa napijemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×