Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałam ubaw dzisiaj haha

 

a minaowicie poszłam do outletu gdzie kupiłam super bluzke za 5,90 :D i nagle ulewa aj mam to w du*** czy na mnie pada i sobie ide przez miasto cała mokra i ludzie sie na mnie gapią...spoko no pewnie dlatego ze ja ide mokra a oni pod paraspolami lub uciekaja pod jakies daszki... w spozyczym też dziwnie patrzyli i w tranwaju też... ale nie dlatego ze bylam mokra tylko dlatego że czerwona farba z włosow spływała mi po twarzy :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi sprawiło radość? To, że jednak nie mam szkoły od 1 września tylko albo pod koniec września albo na początku października... Także po zdanej maturze (bo zdana musi być, nie ma innej opcji ;]) mam kupę czasu, cały wrzesień na szukanie pracy, a w między czasie - zabawa, fun, fun, fun, będzie się działoooo. ^^ nie mogę się doczekać. tylko muszę zdać tą maturę, bo jak nie zdam, to raczej się załamię... tyle czasu by poszło na marne... nie ma takiej opcji. nie no. zdam. ;d kurde to mnie przeraża, to już we wtorek. ale przynajmniej już będę mieć to z głowy. no. a jak znajdę pracę, to rozglądam się powoli za jakimiś pokojami... trzeba spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×