Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

musze, bo inaczej bd sie czuła zle i grubo, a wole ruch niz glodzenie sie, bo tez nie wpłynełoby to najlepiej.

czuje sie wypoczeta, a poza tym kocham ruch, sport, to dla mnie przyjemnosc i są efekty przynajmniej :)

Ty coś cwiczysz? :>

Ćwiczę ćwiczę, trochę nieregularnie ale program p90 Tony'ego Hortona. Średnio to wychodzi 35-40 minut dziennie treningu albo na rzeźbę albo kardio (czasem wcale, czasem oba jednego dnia). Kiedyś biegałem zamiast tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, Powodzenia.

Aha,związki w młodym wieku często kończą się idiotycznie...nie szalej .

roxaneczka37, Ruch to zdrowie...ok, nie zaprzeczę, ale dziewczyno z czego ty się chcesz odchudzać? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roxaneczka37 to ja prawie tyle samo ważę, a mam 160cm (po zaokrągleniu) no ważyłam 48kg, ale teraz nie wychodzę z domu i doszło do 50kg. więc twoja waga to przesada... za mało. stanowczo Ci odradzam dietę.

 

Moje marzenie to skoczyć ze spadochronu... Chciałabym to zrobić we wrześniu, ale drożyzna... :roll: Nie stać mnie chyba. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce dojsc do 55kg i bd git.

organizm mi sie przyzwyczaja do ustalonej il. pozywienia i ćwiczen i tak pozostanie.

chce po prostu potem utrzymać ta wagę ;) ;)

 

-- 18 sie 2012, 10:18 --

 

roxaneczka37 to ja prawie tyle samo ważę, a mam 160cm (po zaokrągleniu) no ważyłam 48kg, ale teraz nie wychodzę z domu i doszło do 50kg. więc twoja waga to przesada... za mało. stanowczo Ci odradzam dietę.

 

Moje marzenie to skoczyć ze spadochronu... Chciałabym to zrobić we wrześniu, ale drożyzna... :roll: Nie stać mnie chyba. :(

 

 

super marzenie! Ja marze o bungee, ale to pewnie kiedys dopiero sie uda. a takie duuuze marzenie to zwiedzenie wielu krajów. Zaczne od Włoch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkarłatna litera, no właśnie... i jak tam ??

 

 

Moje cele: Nie pociąć się do next czwartku, kupić i zamontować zasuwkę do drzwi, częściej wychodzić na dwór... :smile:

 

-- 28 sie 2012, 14:41 --

 

no i przestać uczestniczyć w kłótniach, wczoraj mi się udało, zobaczymy, jak będzie dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×