Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tak się chwalimy, to też skopiuję fragment z tej samej rozmowy ;)

 

Candy14, Dzisiaj zainspirowany przez użytkowniczkę cudak, trenowałem giętkośc i sprawność swojego języka, pisząc nim na klawiaturze. Udało mi się napisać "Zrobię Ci dobrze" (Coś na zasadzie programowania podprogowego w stylu NLP ;) Zrobiło Ci się mokro ? :mrgreen: ) w czasie 3 minut :D Co sądzisz o tym wyniku ? :D

 

Też niezłe osiągnięcie, co nie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w swojej infantylnej postaci to i zło i dobro jest nudne.

Weźmy takiego orka z Władcy Pierścieni, czy nie miał on nudnego życia? Ale już np. Gandalf czy Frodo mieli pełno przygód i dobrze się bawili.

 

Ha, mam 256 postów czyli tyle ile RAMu w starym komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie opowiadania mamy do zaoferowania ;) są trochę gorszące , więc nie chce się rozkręcać , bo wszyscy uciekną :D

 

-- 17 sie 2012, 21:19 --

 

Snejana, Jak nie zmienisz avka to zacznę protestować ... zobaczysz w jaki sposób :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźmy takiego orka z Władcy Pierścieni, czy nie miał on nudnego życia? Ale już np. Gandalf czy Frodo mieli pełno przygód i dobrze się bawili.

 

Frodo był fatalną postacią. Strasznie cipowaty i ciągle go coś bolało.

Za to z Sama był niezły przechuj-kozak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frustrated, bo filmy nie ukazują rzeczywistości taką, jaką jest... ale jestem pewna, ze są filmy, gdzie to raczej zło zwycieża... nie mogę sobie teraz zbyt dobrych przykładów przypomnieć... ale chociażby Siedem? tam zdecydowanie sprawiedliwości nie staje się zadość, albo Zielona mila? Też nie ma happy endu i dobry, poczciwy jak-mu-tam-było zostaje... no kto oglądał to wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×