Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ech :smile: chetnie się wyspie za ciebie hihi Mam ostatnio niesamowitego lenia im mniej robie tym bardziej zmeczona jestem :D A,że pracy znalezc nie moge to siedze calymi dniami w domu i leniuchuje a w nocy spać się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, Ja moge isc za ciebie do pracy a ty w tym czasie sobie odpoczniesz :smile: Zwariuje z nudów w domu. Nie rozumiem jak niektórzy ludzie mogą latami siedzieć w domu bez pracy (oczywiście z własnej woli) przecież to jobla można dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie i to wydaje mi sie, ze jest dobre, gdy czlowiek ma zajęcie bo przynajmniej nie myśli i życiu i przykrych sprawach,ma kontakt z ludzmi, a mnie powoli ta rutyna i bezczynnosc dobija. Złożylam kilkanaście CV i czekam na jakikowliek tel. w sprawie pracy, a tu nic zero odpowiedzi.

 

-- 16 sie 2012, 20:37 --

 

luk_dig, może warto się troszkę zmotywować, uwierzyc w siebie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie i spełnia się te marzenia :D Dziś to sie usmiałam dzwonił mój były nawalony jak stodoła i składał zyczenia mojej babci, ktora miala urodziny miesiąc temu. Ten to ma faze dzień w dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie i spełnia się te marzenia :D Dziś to sie usmiałam dzwonił mój były nawalony jak stodoła i składał zyczenia mojej babci, ktora miala urodziny miesiąc temu. Ten to ma faze dzień w dzień :D

:lol::lol: liczy się gest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×