Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


Gość Keji

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby bylo inaczej to tak samo wielu facetow byloby bi :lol: Albo jest sie hetero albo homo, bi to problemy z psychika albo parcie na mode.

Czy możesz podać naukowe źródła popierające Twoją teorię?

 

virgo21, no właśnie ;) Facet kochający innego faceta jest ok, ale facet w różowych rurkach to już inna sprawa...

Aż się wzdrygnęłam, co to za selekcja? Wolę faceta w różowych rurkach od obśliniającej się w autobusie pary hetero albo tłustej baby z wylewającymi się z biodrówek wałkami. Dopóki człowiek jest czysty i nie śmierdzi, niech sobie nosi co chce.

 

Ja już dawno przestałam zwracać uwagę na płeć. I orientację. Najważniejsza jest iskra, uczucie...

emoticon-ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest iskra, uczucie...

Panna Alicja ,dlaczego najważniejsze i w jakim kontekście?

Ja bym nie stawiał uczucia na pierwszym miejscu. Jest ono bardzo ulotne ,zmienne ,często nietrwałe i nigdy nie płonie gorącym " wiecznym " ogniem pożądania. Nawet nie ma pewności czy bazując na owym uczuciu może zrodzić się miłość, wierność. Poza tym nawet gdy będzie gorące uczucie to inna sprawa ,czy zainwestujemy w uczciwego człowieka ,który nie pogardzi naszymi namiętnościami. Dlatego dziwi mnie ,że uczucie jest dla Ciebie najważniejsze ,a nie drugi człowiek . A jak uczucie się skończy ,co wtedy ,koleś/koleżanka na bok i poszukiwania drugiego kolesia/koleżanki ,żeby tylko poczuć adrenalinowe górki? No chyba na to wychodzi.

Co do tego ,że kobieta z kobietą ,czy facet z facetem nie będę się wypowiadał ,gdyż jestem gorliwym ,ortodoksyjnym Katolikiem i musiałbym wtedy niejednym hu**em i k**rwą tu rzucić,a nie chcę tu nikogo obrażać.Mam do homoseksualizmu i homoseksualistów WSTRĘT I OHYDĘ nieprzejednaną!

Pozdrawiam wszystkich ,ale tylko hetero.

Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyż jestem gorliwym ,ortodoksyjnym Katolikiem i musiałbym wtedy niejednym hu**em i k**rwą tu rzucić

A to tak nie po katolicku z lekka, mam wrażenie... Nie rzucaj biednymi ku*wami i ch*jami, bo się poobijają i pożytku z nich nie będzie ;)

 

 

Panna Alicja ,dlaczego najważniejsze i w jakim kontekście?

Ja bym nie stawiał uczucia na pierwszym miejscu. Jest ono bardzo ulotne ,zmienne ,często nietrwałe i nigdy nie płonie gorącym " wiecznym " ogniem pożądania. Nawet nie ma pewności czy bazując na owym uczuciu może zrodzić się miłość, wierność. Poza tym nawet gdy będzie gorące uczucie to inna sprawa ,czy zainwestujemy w uczciwego człowieka ,który nie pogardzi naszymi namiętnościami. Dlatego dziwi mnie ,że uczucie jest dla Ciebie najważniejsze ,a nie drugi człowiek . A jak uczucie się skończy ,co wtedy ,koleś/koleżanka na bok i poszukiwania drugiego kolesia/koleżanki ,żeby tylko poczuć adrenalinowe górki? No chyba na to wychodzi.

 

Myślę, że Pannie Alicji właśnie o uczucia typu miłość, wierność chodziło, nie o przelotne namiętności czy adrenalinkę. Jeśli pogardzasz uczuciami, to w jaki sposób tworzysz hierarchię ludzi dookoła swojej osoby? Bez zróżnicowanych uczuć względem innym zdaje się nie byłoby możliwość posiadania przyjaciół, znajomych, rodziny, ukochanych, bo wszyscy byliby dla nas jednakowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, no zaraz zaraz chyba aż tak ortodoksyjny to nie jesteś, bo kościół nie potępia homoseksualizmu jako stanu umysłu człowieka, Bóg ponoć kocha wszystkich ludzi....tylko definitywnie zabrania jakichkolwiek kontaktów homoseksualnych.....

 

Dla mnie ten temat jest w sumie niejako zamknięty, generalnie mało mnie interesuje kto jakiej jest orientacji, jeśli nie mam zamiaru z nim tworzyć związku, ważne jakim jest człowiekiem a to z homo czy heteroseksualizmem ma niewiele wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam (...) homoseksualistów WSTRĘT I OHYDĘ nieprzejednaną!

To baaardzo chrześcijańska postawa. Mieć wstręt i ohydę do innego człowieka. A nie znasz tego "niech pierwszy rzuci kamieniem, kto jest bez winy" i "nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni"? Czy to Ci może umknęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, niby też należę do Kościoła Katolickiego (przynajmniej formalnie), ale uważam, że na niektóre nauki kościoła trzeba wziąć sporą poprawkę.

Zastanów się, ile razy one się zmieniały, gdy wraz z postępem nauki, na którymś tam soborze zbierali się biskupi i ustalali nowe zasady.

Wiara to przywiązanie do wartości, a nie podążanie za tym, co akurat księża czy biskupi ustalają. Minie kilka lat i im się odmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat wśród księży katolickich procent homoseksualistów jest pewnie wyższy niż w całym społeczeństwie, cześć osób idzie na księdza( teraz już może znacznie mniej niż kiedyś) bo nie czuje pociągu do kobiet a za to grzeszny do mężczyzn. Z resztą znam parę religijnych lesbijek, bi i gejów i jakoś potrafią połączyc chodzenie do kościoła ze swoimi preferencjami seksualnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat wśród księży katolickich procent homoseksualistów jest pewnie wyższy niż w całym społeczeństwie, cześć osób idzie na księdza( teraz już może znacznie mniej niż kiedyś) bo nie czuje pociągu do kobiet a za to grzeszny do mężczyzn. Z resztą znam parę religijnych lesbijek, bi i gejów i jakoś potrafią połączyc chodzenie do kościoła ze swoimi preferencjami seksualnymi

 

Carlosbueno ,

co Ty mi tu z księżami wyjeżdzasz,badania jakie robiłeś czy naczytałeś się lewacki gazetek i ich statystyk z palca wyssanych?Jak Ty dobrze wiesz ,że niektórzy idą na księdza ,bo mają pociąg do facetów.Pewnie z niejednym księdzem takim rozmawiałes i znasz ich setki.

Na pewno znasz parę leb i gejów.?

I chodzą oni potem do Kościoła ,może jeszcze przyjmują Komunię Świętą ,a po zakończeniu Ceremonii ,dalej bez wyrzutów sumienia wiodą swój grzeszny żywot.

 

Nie obrazaj katolikow.. zwyklym katolem jestes

Aha...?

Candy to jeszcze wyjaśnij mi różnicę .

Oj jak Ty znasz moją wiarę .Nie Ty jesteś od oceniania kim jestem ,ale sam BÓG!

Powiem Ci tyle :Rzygam OBRZYZDYENIEM na to całe zboczeństwo: pedalstwo i lesbijstwo!!! ZGORSZENIE nieboże! I to jest właśnie katolickie.Nie musi Ci się to podobać ,nie musisz się zgadzać na taki Kościół ,możesz nawet do Niego nie należeć.

To co Ty myślałaś ,że katol to musi być uśmiechniętym tolerancyjnym , nowomodnym póidiotą zgadzającym się z trendami świata? Nie tak !

NIE TAK ! Chrystus przyszedł rzucić OGIEŃ na Ziemię i ogień ten cały czas płonie!

Nie trafią do Nieba mężczyżni współżyjący z mężczyznami , ani kobiety z kobietami , już Św Paweł. mówił o tym w swoich listach, bo jest to ochydą w oczach Pana.

 

L.E nie poprawiaj wielowiekowej świętej nauki Kościoła kotolickiego ,niejedną schizmę Kościół ten przetrwał ,to i przetrwa Twoje nowoświatowe poglądy.Biskupów i papieża chcesz poprawiać ,którzy działają i nauczają pod działaniem Ducha Świętego.

Zaraz mi zarzucicie fanatyzm ,normalne ,jak się nie ma argumentów. Katol i tyle ...Candy . Brawo ,a myślałem ,że Ty na tym Forum masz bardziej celujące wypowiedzi, a nie półsłówka oceniające( nawet nie znając ciut mojej wiary).

 

To baaardzo chrześcijańska postawa. Mieć wstręt i ohydę do innego człowieka. A nie znasz tego "niech pierwszy rzuci kamieniem, kto jest bez winy" i "nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni"? Czy to Ci może umknęło?

 

New Tunis ,a czy ja jakiegoś człowieka tu osądzam? Powiedziałem tylko ,że do homków i homoseksualizmu mam ochydę i wstręt , a co nie można mi do tego typu ludzi i samego zjawiska odczuwać tego typu uczuć! Ty mi tu nie wyjeżdżaj z biblijnymi cytatami w obronie pedalstwa,bo to Ci się nie uda. Chrystus też by takiego gówna nie głaskał ,ale rzekłby ,by już ktoś taki więcej nie grzeszył. Samego Człowieka BÓG kocha( czy to pedał ,hetero ,seryjny morderca,zlodziej) ,ale wyrażnie powiedział co mu się nie podoba , co jest dobre ,a co jest grzechem .On ustanowił Prawo! A pedalstwo i lesbijstwo jest wielkim grzechem ,który obraża Boga!

 

Jeśli pogardzasz uczuciami,

Keji ,człowieku ,naucz się czytać !!!!! Czy ja napisałem ,że pogardzam uczuciami ???Po prostu nie są u mnie na pierwszym miejscu,są ważne ,ale nie najważniejsze. Nie da się zbudować czegoś trwałego na ich nietrwałośc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty mi tu z księżami wyjeżdzasz,badania jakie robiłeś czy naczytałeś się lewacki gazetek i ich statystyk z palca wyssanych.

poczytaj sobie statystyki sadowe :roll: a to tylko kropla w morzu..fakt ze wiecej jest ksiezy pedofili niz homo ale pewnie tylko dlatego, ze z chlopcami a nie mezczyznami maja do czynienia'

 

Szok w niewielkich Szczukach koło Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie). Proboszcz miejscowego sanktuarium, ksiądz Sławomir Sasin (48 l.), zdaniem prokuratury przez kilka lat molestował seksualnie swoich ministrantów. 4 kwietnia Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej aresztował duchownego.
Ksiądz Roman ze Stargardu Szczecińskiego (woj. zachodniopomorskie) stojąc na ambonie pouczał wiernych, jak mają żyć. Ale poza murami kościoła objawiało się jego drugie, potworne oblicze - ujawnia "Fakt". Bo - jak twierdzą policyjni śledczy - duchowny przez ponad dwa lata gwałcił 15-letnią dziś dziewczynę. W materiale dowodowym można wyczytać, że kapłan zmuszał nastolatkę do seksu groźbami i szantażem.
Dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery lata i rok zakazu pracy jako katecheta, nauczyciel i opiekun młodzieży – taki wyrok zapadł przed Sądem Rejonowym w Suchej Beskidzkiej w Małopolsce dla duchownego, który molestował 13-letnią dziewczynkę.

 

wiecej nie chce mi sie szukac :roll: a jest tego mnostwo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, dlaczego właściwie homoseksualizm jest dla Ciebie taki obrzydliwy. Przecież to tylko ciało. Uczucie jest takie same niezależnie od płci.

Zresztą jak ktoś kogoś nie krzywdzi to nie robi nic złego?

Wyznaję zasadę, że tam się kończy moja wolność, gdzie Twoja zaczyna i wyniosłam tą zasadę z katolickiego domu. Sama już nie jestem katoliczką, ale pewne wartości, w tym szacunek do istoty żywej pozostał. A także nie wpierdalanie się do czyjegoś łóżka by go inwigilować.

Pardon za moją łacinę, ale skoro Chrystus "gówna by nie głaskał" to i ja mogę sobie przeklnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda mi takich ludzi, bo ich tak wiele rzeczy w życiu denerwuje, jak oni żyją, tyle nienawiści w sobie....... po co to komu? Współczuję homofobom, rasistom, nacjonalistom ....... bo zamiast się cieszyć z własnego życia, grzebią w cudzych i doszukują się jakiegoś syfu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno znasz parę leb i gejów.?

I chodzą oni potem do Kościoła ,może jeszcze przyjmują Komunię Świętą ,a po zakończeniu Ceremonii ,dalej bez wyrzutów sumienia wiodą swój grzeszny żywot.

znam 2 osoby bi i jedna lesbijkę co chodzą do kościoła ba na pielgrzymki nawet chodzi jedna a co do komunii to nie wiem i na pewno są wartościowszymi katoliczkami niż wasza świętobliwość Kaleb X bo z tego co wiem to ty byś najchętniej dymał wszystko co się rusza gdyby Ci wiara na to pozwoliła.

co Ty mi tu z księżami wyjeżdzasz,badania jakie robiłeś czy naczytałeś się lewacki gazetek i ich statystyk z palca wyssanych

wystarczy poczytać sobie ultraprawicowe gazetki czy poczytać ich strony, fora na necie żeby dojść do wniosku że dominują tam wyparci homoseksualisci bo zwyczajny człowieka osoby homo aż tak nie interesują i nie wylewa na nich pomyj w co drugim zdaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niż wasza świętobliwość Kaleb X bo z tego co wiem to ty byś najchętniej dymał wszystko co się rusza gdyby Ci wiara na to pozwoliła.

Ostro Stary pojechałeś!

Gdybym nie był wierzącym to pewnie bym dymał.Ale jestem wierzącym i słucham i robię to co Bogu się podoba.I tp o wszystkim przesądza.

A Ty chyba bardzo udzielasz się w Wątku o męskich prawiczkach? Już posmakowałeś chociaż jeden raz Kobiety , teoretyku? Czy dalej tylko: Forum i P. Rączkowska ? Może nie umiesz poderwać laski ,a tyle o tym gadasz ,może choroba uniemożliwia, albo inne blokady, a dymać się chce...mi też ,więc się nie przejmuj . Teraz jest 1do 1 ...skończmy na tym , bo nawet Cie lubię?I nie mam za bardzo czasu sledzc Forum i odpisywać na każdy zaczepny post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.atheistmemebase.com/wp-content/uploads/2012/05/178-Anne-Rice-quit-being-a-Christian-650x325.jpg

 

Taka sama byłaby moja reakcja na rozumienie wiary, które kolega proponuje.

 

-- 16 sie 2012, 18:55 --

 

Kalebx3, to Ty zacząłeś zaczepiać, obrażając co najmniej kilkanaście osób na tym forum.

W sumie to więcej, bo wierzących też obrażasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda mi takich ludzi, bo ich tak wiele rzeczy w życiu denerwuje, jak oni żyją, tyle nienawiści w sobie....... po co to komu? Współczuję homofobom, rasistom, nacjonalistom ....... bo zamiast się cieszyć z własnego życia, grzebią w cudzych i doszukują się jakiegoś syfu.....

 

Ja grzebię w cudzym życiu? Linka ,czy Ty się słyszysz . Ja ?

Ja mam TO W DUPIE ,czy jakieś pedalisko z drugim pedaliskiem ,i tylko życzyć im połamania przyrządów.

Mam swoje poukładane życie i nie wpierdalam się w cudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda mi takich ludzi, bo ich tak wiele rzeczy w życiu denerwuje, jak oni żyją, tyle nienawiści w sobie....... po co to komu? Współczuję homofobom, rasistom, nacjonalistom ....... bo zamiast się cieszyć z własnego życia, grzebią w cudzych i doszukują się jakiegoś syfu.....

 

Ja grzebię w cudzym życiu? Linka ,czy Ty się słyszysz . Ja ?

Ja mam TO W DUPIE ,czy jakieś pedalisko z drugim pedaliskiem ,i tylko życzyć im połamania przyrządów.

Mam swoje poukładane życie i nie wpierdalam się w cudze.

Nienawiść! O czym Ty mówisz ? O mnie?

Nie maja prawa doszukiwac się syfu ,jeśli ten syf wchodzi na ich teren? A co mają udawać ,że go nie ma , że jest cool i wszystko pachnie fiołkami? i tylko " leżeć na zielonej łączce ,łykac tabletki i cieszyć się życiem?

Kutwa , tak to ma wyglądać? Przyjdzie jakiś obcokrajowiec, murzyn i za 1/5 pensji będzie podwójnie charował niż Ty w Twoim Kraju ,a Tobie pozostanie dużo wolnego czasu ,,,by Cieszyć się życiem... tyle że na głodnegbo i pod gołym niebem .Perspektywy., nie ma co . Żeby cieszyć się Życiem to trzeba nieżle się nacharować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, tiaaaa właśnie widzimy jak się nie wpierdzielasz...

Widzimy , weż człowieku mów za siebie. W które życie sie wpierdalam ,konkretnie??? a nie mi tu ogólnikami i za innych wypowiadasz! Może w Twoje? To jeszcze w czyje ? To ,że czuję wstręt do pedalstwa i pedałów , lesbów, pederastów i zoofili i całej reszty zbuków to jest wpierdalanie. Weż Ty się ...

 

-- 16 sie 2012, 20:11 --

 

Candy to slang ,zamień to dla swojej wygody słowem HOMOSEKSUALISTA.

Nie jestem rasistą. Murzyn to takie potoczne wyrażenie jako tani robotnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×