Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, ja będę w must be the music kiedyś :mrgreen: i przyjdę w legginsach dla Wojtka. (łozo) :lol:

 

-- 16 sie 2012, 01:17 --

 

Gregg1991, to idź spac, jeśli tego nie znosisz. nie ma co się męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, patrz jak lecę, aż się kurzy. Najpierw to się muszę wyleczyć. 20 zaczyna mi się rehabilitacja a potem to nie wiem jak będzie.

Gregg1991,

Teraz jesteś z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Ale to wokal czy na jakimś instrumencie zagrasz ? :mrgreen: dla Wojtka w legginsach , a jak zachęcisz do głosowania na " tak" pozostałych jurorów ? :D

Villain, To przynajmniej zaśpiewaj i wyślij nam jakieś nagranie , bo aktualnie nie ma żadnych fajnych kawałków :cry: tylko koko koko euro spoko ostatnio dało się posłuchać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, To jak będziesz grać koncert w Warszawie , to przyjdę na pewno :D

Monar, Jak ci zazdroszczę takiego talentu ;) zawsze chciałem się zająć muzyką , nauczyć się gry na jakimś instrumencie , a nauczyłem się tylko grać na nerwach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, kocham dźwięk gitary.. jakbym nauczyła się grac, to bym po prostu zagrała i zaśpiewała 8)

Tomcio Nerwica, na co mi talent wokalny, skoro i tak pewnie nic z tym nie zrobię :P do takich programów zgłaszają się miliony... :D

 

-- 16 sie 2012, 01:48 --

 

ale kocham śpiewać. ;) a ludzie na karaoke mają ten "zaszczyt" i mnie mogą posłuchać hahahaha

 

-- 16 sie 2012, 01:48 --

 

jaka ja skromna... :shock::P:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×