Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska moje Król Julian rzecze: :lol:

Proponowałabym spotkanie jednak w Gdyni skoro w sobotę w Gdańsku nie ma karaoke. Ze względów czysto organizacyjnych, czyli co byśmy całą zgrają nie musieli wędrować za dużo po nocy. Zwłaszcza że do mnie trudno się dostać o 23 już i pewnie będziemy musieli wziąć taksę (busa albo dwa :hide: )

Np o 15,00 przy rybkach na bulwarze

To raz

 

A dwa że chciałabym dokładną listę osób które będą u mnie spać co by to ogarnąć technicznie. Ciągle ktoś się wypisuje więc nie wiem wreszcie... :bezradny:

 

Po trzecie:

W piątek (czyli w dzień przyjazdów) na 16.00 do 17.00 mam terapię w centrum Gdyni, mogę po 17 odebrać kogoś z dworca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia drobne:

 

W piątek mam wolne i jestem dyspozycyjna, mogę więc pomóc przy przetranportowaniu chętnych do Agasayi (lub w dowolne inne miejsce ;) ). Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

Ponadto w weekend (sb-nd) najpewniej pracuję, więc jak ktoś jest zainteresowany moim towarzystwem, to pozostaje piątek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instrukcja dojazdu do noclegowni :mrgreen:

 

www.zkmgdynia.pl

 

wsiadasz przystanku "Gdynia dworzec główny pkp- hala"

128 ma tylko jeden kierunek i wysiadasz na alzackiej (ok 25 minut)

150 kierunek oksywie godebskiego- wysiadasz na końcu trasy ( ok 30 minut)

152 kierunek oksywie dickmana- wysiadasz na alzackiej (ok 23 minuty)

na rozkładzie można policzyć przystanki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia drobne:

 

W piątek mam wolne i jestem dyspozycyjna, mogę więc pomóc przy przetranportowaniu chętnych do Agasayi (lub w dowolne inne miejsce ;) ). Zainteresowanych zapraszam na PW.

 

Ponadto w weekend (sb-nd) najpewniej pracuję, więc jak ktoś jest zainteresowany moim towarzystwem, to pozostaje piątek :P

 

No wlasnie! Jakie plany na piatek?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem oferty karaoke z Gdyni i nic nie ma w weekend. Nie ma sensu się dalej zapuszczać żeby zaśpiewać jedną piosenkę. Byłem kiedyś na imprezie z karaoke i one są przeważnie bardzo oblężone przez ludzi, mi dj zaproponował że mogę zaśpiewać za 3h bo taka kolejka była jak do lekarza. Może ludzie właśnie tym się teraz leczą. :mrgreen:

 

-- 15 sie 2012, 23:32 --

 

Ktoś się może wybiera na D-day w Helu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×