Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze byłam przekonana że to karaoke jest w soboty w tej knajpie :roll:

 

u mnie w mieszkaniu niestety karaoke odpada bo sąsiedzi by mnie spalili na stosie i oskalpowali za taką akcję :lol:

 

btw śniło mi się dzisiaj że był zlot i przyjechało 40 osób a ja miałam wszystkich pomieścić w swoim mieszkaniu :shock::hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, to już jak sobie wolisz... Osobiście preferowałbym nabrać dystansu w nieco inny sposób... Może nie do końca się wyciszyć, bo nie jest to wcale łatwe... Ale okolicznościom takim chyba dosyć trudnym, jak na kryzysową sytuację, będziesz zmuszona już niebawem stawić czoła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jedno- będzie mi ciężko ale przynajmniej dzięki temu zamieszaniu nie będę miała czasu myśleć o tym durniu... :roll:

O kim? O tacie? Czy facecie? Hm... osoby, które do Ciebie przyjadą należą raczej do spokojnych i rozumiejących... mam nadzieję, że nie sprawimy Ci kłopotu? Może Cię pocieszymy. :)

 

Mnie się podoba wyrażenie "drzeć się we własnym zakresie", a sama czynność jeszcze bardziej mnie raduje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej napiszcie co dokładnie w sobotą, chętnie wpadnę gdziekolwiek się wybierzecie ;)

także dopisuję się do listy z adnotacją, że mam nocleg u siebie ;)

(przebiłam się tylko przez 5 ostatnich stron, nie znam szczegółów, ale mam wrażenie, że ich nie ustalono)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×