Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

virgo21, sprawa pewnie nie zostanie skierowana nawet do sądu.

 

-- 15 sie 2012, 01:33 --

 

bo "sąsiedzi jej zataczającej się nie widzieli, nie bylo interwencji policji" policjant mnie tak potraktował, jakbym była jedną wielką ściemniarą, panikarą, która przesadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, swiadkiem jest moj ojciec i ciocia. ja wnioskodawcą. ponoc 2 zeznania osob wystarczą. a tu się okazuje, ze to sąsiedzi odgrywają najistotniejszą rolę

 

-- 15 sie 2012, 01:36 --

 

powinni wiedziec, ze rodzina dysfunkcyjna ma to do tego, ze nie pokazuje swoich problemow na zewnatrz

 

-- 15 sie 2012, 01:36 --

 

virgo21, rodzina będzie właśnie zeznawac, ale chyba to nic nie da skoro policjant twierdził, że ten wniosek i tak upadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przejmuj się nie słuchaj policjanta ma gówno do gadania. Skoro jest kilka osób z rodziny, które chca zeznawać to nalezy zakładać sprawę w sądzie, a dopiero wtedy jak sąd odrzuci wniosek bo beda np. potrzebni sąsiedzi to będziesz dalej walczyc i próbowac może którys z sasiadów zechce zeznawac. Trzeba próbować wszystkimi sposobami nie przejmowac sie tym co jakis pałarz powiedział. Może warto iśc do prawnika lub ośrodka pomocy i tam się zorientowac w tej sytuacji co robic i jakie są szanse. Probuj wszystkiego. Może matka ci za pare lat podziękuje. Gdybyś miała taki problem z facetem to powiedziala bym żebys uciekała bo znam to, ale chodzi o twoja jedyną mame. Jesli ona nie chce sie ratować to ty to zrób dla jej dobra dopiero, gdy zawiodą wszystkie sposoby to sobie odpuscisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, no a terapeuta, który pracuje w tej komisji, która rozpatruje wnioski i prowadzi dalej sprawę tj. daje do prokuratury to mówił, że mój wniosek jest ok, że jak coś to sprawa sądowa będzie... że wystarczy moja opinia, cioci, taty no i matka była i gadała tam i terapeuta stwierdził, że to widac było, że jest uzależniona (inaczej by nie prowadzili dalej sprawy zresztą...) no ale jak widac, to nie wystarcza. rodzina przecież kurwa kłamie.

 

-- 15 sie 2012, 01:45 --

 

virgo21, to ten policjant będzie chyba zakładac sprawę jeśli już do sądu. a nie złoży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jeśli do rozprawy nie dojdzie, to ja do telewizji idę.

 

-- 15 sie 2012, 01:47 --

 

mam nagrania, dowody. sprawą się tv na pewno zainteresuje. "uwaga" lub "interwencja"

 

-- 15 sie 2012, 01:48 --

 

bo tak byc nie może!!!! :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monar

przestan sie uzalac nad soba

zycie nie piesci i piescic nie bedzie

niktnie mowil ze bedzie latwo

masz w sobie duzlo zlosci i przykrosci ktora ci wyrzadzono

powiem ci jedno

samobojstwo zawsze ale to zawsze bedzie ucieczka - egoistycznym cykorem - pojsciem na latwizne

pozbawiajac siebie zycia - pozbawiasz siebie dalszych dni a nie wiesz co mozesz z nimi zrobic i jakie beda - owszem moga byc gorsze - ale moga byc tez zajebiste

 

samotnosc nie zabija - skad wiesz ze bedziesz samotna - konieto nawet nie wiesz jaki los potrafi byc zaskakujacy

wiem jedno nie osiagniesz nic siedzac i uzalaajc sie nad soba planujac kolejne metody odebrania sobie zycia

- nie szkoda ci czasu na biadolenie

postaw radykalne kroki

 

nie mazgaj sie

 

wyrwij sie z domu- odetnij od siebie toksyczna wiez i zacznij kobieto dbac o siebie a nie o innych - kazdego dnia sprawiaj sobie mala przyjemnosc

 

najwieksza bzdura jest pisac ze cos tak juz bedzie - to od nas zalezy jak bedzie i piszac ze cos tajk juz bedzie przyznajemy sie do emocjonalnego zyciowego lenistwa - dupy w gore i nie uzalac sie nad soba tylko walczyc z tym zyciem - wziac je za bary - powkurwiac sie na nie ale na pewno nie poddawac - po cos istneijecie na tym swiecie - nikt z nas nie jest tu przypadkowo .

 

-- 15 sie 2012, 09:17 --

 

samobojcy sa piperzonymi egoistami i cykorami

mysla tylko o sobie - jakby tu sobie ulzyc

zostawiaja bliskich , wiele nie dokonczonych spraw, pozbawiaja sie mozliwosci bycia kims - w zamian za bycie kupa gnijacego miecha - masakra

tak wam spieszno do smierci ??

spokojnie- to jedyna rzecz na swiecie , co do ktorej nie musiscie sie spieszyc , sama do was przyjdzie - ona o was nie zapomni .

jak czytam te posty to mnie mdli

uzalacie sie nad soba

jednej matka pije - kobieto pomoz jej a nie uciekasz

druga jest wyzywana w domu - zastanow sie skad tyle zgresji i pomoz tej kobiecie a nie uciekasz

wiele z was na prawde od zycia pozadnie jeszcze w dupe nie dostalo

poogladajcie sobie filmy, ludzie bez rak , bez nog ,z deformacjami - jak bardzo chca zyc - a wy po prostu jak mazgaje biadolicie nad soba

masz depreche - zapitalaj do psychiatre biez antydepresanty i walcz

masz nerwice - to samo

masz toksyczne srodowisko - odetnij je

wyjdz z domu rozejrzyj sie

wiem ze jest ciezko - bedzie ciezko - jakby bylo non stop latwo byloby nudno i byle jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadi31, po przeczytaniu 'nie uzalaj sie nad soba' przestalam czytac, bo twoja wypowiedź zapewne jest w stylu 'weź się w garść' a tego chyba nikt nie lubi i wiadomo, że będzie gorzej tylko, bo "jestem taka beznadziejna, że nie potrafię sobie pomóc", nie dam się i Tobie spieprzyć mi humoru jak i życia.

 

-- 15 sie 2012, 12:05 --

 

ps. nie wiesz, co ja przeżywam, jeśli tak piszesz, to mnie nie rozumiesz!

 

-- 15 sie 2012, 12:09 --

 

uzalacie sie nad soba

jednej matka pije - kobieto pomoz jej a nie uciekasz

druga jest wyzywana w domu - zastanow sie skad tyle zgresji i pomoz tej kobiecie a nie uciekasz

wiele z was na prawde od zycia pozadnie jeszcze w dupe nie dostalo

poogladajcie sobie filmy, ludzie bez rak , bez nog ,z deformacjami - jak bardzo chca zyc - a wy po prostu jak mazgaje biadolicie nad soba

masz depreche - zapitalaj do psychiatre biez antydepresanty i walcz

masz nerwice - to samo

 

ale porady he he he . uśmiałam się. jakby to było takie proste. a co ja niby ku*wa robię?! nie pomagam matce pijaczce ? chyba z 3 strony w tym temacie są o tym, że jej pomagam, a moje starania na nic się wzięły, więc zanim coś napiszesz, to przeczytaj wszystko od deski do deski!

 

-- 15 sie 2012, 12:12 --

 

myślałaś/eś że napiszę: no tak, to nic, że moja matka pije, mój brat cpie i takie tam. przecież to NORMALNE, INNI MAJĄ GORZEJ.

Inni mają gorzej, ale też inni mają lepiej. A każdy ma inną psychikę, ja już i tak dużo zniosłam, więc sorry, ale jeśli się poddam, to trudno, ale takie jest życie, ja już po prostu nie wytrzymuje, to nie na moją psychikę. niech sobie żyją ludzie bez rąk i nóg i wiodą szczęśliwe życie, chyba jest tu na świecie o kilka osób za dużo, i chyba ja do nich należę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ponoc jak np. ja chciałam kiedyś przedawkowac cital to trzeba az 10000 mg (zeby się zabic, dawka smiertelna) a jedna tableteczka ma 10mg więc potrzebowałabym 35 opakowań hahahaha. nie no nie wierzę. chyba szybciej by się przedawkowało.

 

-- 15 sie 2012, 12:22 --

 

sikorka nawet nie próbuj. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×