Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, a dlaczego taka wulgarna dzisiaj jesteś??? :shock: Nie mogłabyś po prostu czegoś w wolnej chwili zjeść, przekąsić, przegryźć... przełknąć??? :shock::D

Która to Twoim zdaniem ta prawdziwa czerwień??? ;)

 

-- 14 sie 2012, 21:10 --

 

Alienated, wodę w kranie masz? Czajnik albo garnek masz? To dasz radę. :twisted:

No mam niby... Ale cóż z tego, gdy lubię akurat sok pomarańczowy gdy za oknami robi się zbyt gorąco :bezradny:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, ale to co ja robię absolutnie nie podchodzi pod "przękaszanie"... Przełykanie tym bardziej :twisted: A co do czerwieni - jeśli masz np. wiśniową czerwień, albo jaskrawą czerwień, albo krwistą czerwień... to odejmujesz epitet i zostaje Ci czerwień :twisted:

 

2Proof, dobrze, że takiej dyscypliny nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, to że mam poczekać na Ciebie :?:

 

Kiya, możemy się pościgać na brzuchy - kto ma większy :mrgreen: byłabym chlubą PL gdyby istniała taka dyscyplina olimpijska :mrgreen: złoto murowane :mrgreen:

2Proof, z tym czekaniem to póki co zbyt wiele bym wolał nie obiecywać ;) Miałem ostatnio trochę wydatków, a jak zapewne się orientujesz, plany na najbliższe tygodnie są nieco inne ;)

To w takim razie i na ten Twój brzuch będę miał okazję zerknąć przy okazji :D

 

Alienated, ale to co ja robię absolutnie nie podchodzi pod "przękaszanie"... Przełykanie tym bardziej :twisted: A co do czerwieni - jeśli masz np. wiśniową czerwień, albo jaskrawą czerwień, albo krwistą czerwień... to odejmujesz epitet i zostaje Ci czerwień :twisted:

 

2Proof, dobrze, że takiej dyscypliny nie ma ;)

Zaniepokoiłaś mnie trochę tym wpier... :?;) Przecież jeszcze do niedawna wszystko wydawało się być zupełnie w porządku pod tym względem...

Dyscypliny faktycznie bywają różne, ale nie każdą z nich należy od razu traktować z jednakową powagą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×