Skocz do zawartości
Nerwica.com

Po zerwaniu z dziewczyną, moje życie straciło sens...


Olimp Bathory

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było człowieka jakiś czas i już się temat zbiesił... okay. Póki co to jakoś zrozumiałem przesłanie.

Nie szukać na siłę, polubić siebie, ewentualnie samo przyjdzie.

Póki co porszę by mi tu jednak burdeliku nie robić żeby tematu nikt nie zamknął. Dziękuję, odezwe się jeszcze informując co i jak.

Tyle ode mnie tymczasowo.

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polubić siebie

No coś w ten deseń.

Jako, że wrzuciłeś swoją fotę na forum, argument "ojeju, jestem brzydki" stracił swoją siłę przekonywania mniej więcej do zera :P

Źródło problemu na pewno jest gdzie indziej, więc go poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem sie na Was :/

Traktowałem to forum jako moją spokojną przystań gdzie mogę się wyżalić w spokoju i bez strachu, że ktoś niepowołany to zobaczy. Chciałem tu spokojnie sobie stworzyć jakieś miejsce pozbawione naleciałości "starego" życia.

A ktoś z Was sprowadził tutaj moją cholerną eks! Czy Wy cholera nie rozumiecie w ogóle? Każdy powtarza, że mam zamknąć ten rozdział życia... a sprowadzacie tu Ją!

Co ja mam teraz zrobić? Odebraliście mi ostatnie miejsce do którego mogłem uciec... Naprawdę, dziękuję Wam za takie piekne dobicie mnie. Gratuluję.

Teraz to już jest mój koniec ... tyle, że tym razem dzięki Wam :/

Żegnam. Obiecuję Was straszyć zza grobu :/

 

http://www.myimgs.net/images/iuvc.jpg

 

Jasne, pieprzony przypadek.... :/ Dajcie mi już spokój, każdy potrafi mnie TYLKO zdradzać i dobijac, nawet Wy :/ Poraz kolajny sie zawiodłem na ludziach. Tym razem ostatni.

 

:shock: O matko, nie wiem kto to napisał do Twojej byłej, ale był co najmniej nietaktowny fakt. Jedyne co tego kogoś tłumaczy, to że zrobił to w trosce o Ciebie Olimp.

Ale czy miał prawo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimp chlopie ja teraz zauwazylem ze ty jestes jeszcze wczesna mlodziez i teraz inaczej patrze na sprawe. Co ty wymagasz zeby dziewczyna z 91 rocznika byla z toba na dobre i zle do kona zycia ? przeciez na moj gust to jeszcze nie ten poziom jest z calym szacunkiem. Chlopie jakie ty masz rozterki majac 21 lat bedziesz mial jeszcze kupe kobiet czym ty sie przejmujesz jak ty zaczynasz dopiero w dorosly swiat wchodzic. Sorry ze tak tutaj staje nieco wyzej Ciebie ale sam pamietam jak mialem 21 lat to nie za bardzo zdawalem sobie sprawe co to prawdziwe życie. Do tego dziewczyny tez dorastaja i nie maja 16,17,18,19 lat tylko np ponad 23 a tu tez moim zdaniem jest przelom i wlacza sie inne myslenie. Ja w twoim wieku to dopiero poznalem swoja dziewczyne a wczesniej wogole nie mialem tlumaczac sobie ze mi nie potrzebna. Tylko ty to podejscie masz do dupy. Jak bedziesz ciagle sobie tlumaczyl ze jestes taki a nie taki ze to masz nie takie , tamto to nic z tego nie bedzie. Wez moze strzel calkowita zmiane swojego wizerunku ale taka maksymalna dla samego siebie cos czego normalnie bys nie zrobil nie wiem np wlosy obetnij i ruszaj w tango.

 

Ufff bym zapomnial Bethi pozdrowic. Co teraz oficjalnie czynie. Pozdrawiam kwiatuszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: O matko, nie wiem kto to napisał do Twojej byłej, ale był co najmniej nietaktowny fakt. Jedyne co tego kogoś tłumaczy, to że zrobił to w trosce o Ciebie Olimp.

 

Podejrzewam, że wystarczy zobaczyć na autora tej wysłanej wiadomości i będzie jasne, ale juz mi to nie przeszkadza i ta sprawe mozna zostawić w spokoju :roll:

Olimp chlopie ja teraz zauwazylem ze ty jestes jeszcze wczesna mlodziez i teraz inaczej patrze na sprawe.

 

Niezbyt, niestety psychicznie jestem stary jak dziadek :D

Co do dalszej cześci posta a2d2 to powiem jasno: chrzanię to już, mój błąd polegał na zbytnim związaniu sie z kimś kto na to nie zasługiwał i mój dół z tego powodu jakoś tam zaleczyłem bo po prostu nie warto dla (tutaj ciąg przekleństw).

Mój obecny problem to brak samooakceptacji i dziewczyny i tyle. Inne kwestie uważam za zamknięte i nie chcę ich rozdrapywać.

A włosy chyba zętnę faktycznie, ale na łyso, tak zebym czaszke jeszcze maszynką golił do ksóry ;) ale musze to przemyśleć jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój obecny problem to brak samooakceptacji i dziewczyny i tyle.

No ale ten pierwszy jest ważniejszy.

 

A włosy chyba zętnę faktycznie, ale na łyso, tak zebym czaszke jeszcze maszynką golił do ksóry ;)

Lepiej nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt, niestety psychicznie jestem stary jak dziadek Very Happy

Ale wiesz Stary, że to zależy od Ciebie? Mamy tyle na ile się czujemy.

No chyba jednak całkiem nie pogodziłeś się z tamtym, skoro Twoje podejście nadal jest tak marginale

chrzanię to już, mój błąd polegał na zbytnim związaniu sie z kimś kto na to nie zasługiwał i mój dół z tego powodu jakoś tam zaleczyłem bo po prostu nie warto dla (tutaj ciąg przekleństw).

 

Goła czacha - sama o tym marzę, ale grożą mi, że jak to zrobię to nie będą mnie znali :? Więc nosze te bląd loki do pół pleców i szlak mnie trafia więc czasem robię im na złość prostownicą :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi ty sie nie wyglupiaj blond loczki u kobietek sa rulezzzz nie rob tego drastycznego kroku.

 

Olimp tobie chyba nikt nie jest w stanie pomóc bo ty kazda pomoc odtracasz wiec sam sie skazujesz na to co masz - ale coz your life, your jeans.

Ah i z tym twoim hurra optymizmem zycze powodzenia faktycznie w szukaniu dziewczyny nowej. Napewno bedzie wiele zainteresowanych takim zrzędą co bedzie jej pie...yc pol dnia jaki jest ch..wy. Po bandzie moze pojechalem ale moze to do ciebie dotrze. A jak nie to juz zostawiam Cie z tym problemem. Radze jednak zmienic podejscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimp tobie chyba nikt nie jest w stanie pomóc bo ty kazda pomoc odtracasz wiec sam sie skazujesz na to co masz - ale coz your life, your jeans.

Ah i z tym twoim hurra optymizmem zycze powodzenia faktycznie w szukaniu dziewczyny nowej. Napewno bedzie wiele zainteresowanych takim zrzędą co bedzie jej pie...yc pol dnia jaki jest ch..wy. Po bandzie moze pojechalem ale moze to do ciebie dotrze. A jak nie to juz zostawiam Cie z tym problemem. Radze jednak zmienic podejscie.

 

A teraz jestem w szoku bo chyba ktoś albo 1. nie czytał tego pisałem 2. nie zczaił. Przecież mówiłem, że obecnie staram się to zmienić. :roll: więc nie mam cholernego pojęcia o co Ci chodzi :roll:

 

Ale wiesz Stary, że to zależy od Ciebie? Mamy tyle na ile się czujemy.

No chyba jednak całkiem nie pogodziłeś się z tamtym, skoro Twoje podejście nadal jest tak marginale

 

Hyhy, z tym, że jestem stetryczały to chodziło mi raczej o pewne ironiczne podejście do tego co bawi dzisiejszą młódź ;) oraz to, że raczej nie posiadam takiego idiotycznego pędu do skakania z imprezki na imprezkę, olewania przyszłości jak to ma w zwyczaju młode pokolenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ta wlasnie samoakceptacje o ktorej byla mowa zeby wreszcie w siebie uwierzyc , wskoczylem do galerii looknac na to twoje zdjecie i nie widze zebys odbiegal od innych masz dwoje oczu dwoje uszu nos jak kazdy. Wiec czemu jest ten samokceptacyjny problem ? Bo nie wiem z czego moglby wynikac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec czemu jest ten samokceptacyjny problem ? Bo nie wiem z czego moglby wynikac.

1. jestem gruby

2. okropna cera

3. brak odwagi

4. brak powodzenia u płci przeciwnej

5. czego się nie tkne zmaienia się w g****o

6. nie jestem zbyt wysoki

7. nie należe do rodzaju tych którzy sie podobają

 

... psia mac, wymieniając to, humor mi się stoczył z zajebistego na okropny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. zebys ty grubych widzial moj znajomy wazy 90 kg przy wzroscie 167 i zone ma !

2. nad cerą da sie popracowac sa tez dermatolodzy , pomysl co powinna wiec zrobic kobieta z takim problemem a takich nie brakuje

3. praca praca i jeszcze raz praca nie ma odwaznych ale sa ci co ryzykuja i ci co nie polecam wersje nr 1

4. zetnij wlosy, zmien swoj styl , nabierz pewnosci siebie nawet na pokaz i napisz wtedy raz jeszcze

5. zalezne od bohatera ty decydujesz zacznij podejmowac wiec lepsze decyjze - zaden argument

6. znajdz wiec nizsza kobietke nie kazde maja po 190 cm wzrostu

7. powiazal bym to z pkt 4 a co ty tak naprawde mozesz wiedziec czy sie podobasz czy nie zwroc uwage ze piekielnie wazne jest jak sie sam podasz na "półmisek" musisz zaczac sie sam promowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olimp gdzieś napisałeś, że ważysz 70 kg, więc jak możesz być gruby ;) ? No chyba że masz poniżej 170 cm wzrostu.

Resztę problemów mamy niemal identyczną.

 

175cm. Ale budowę ciała mam taką a nie inną, że mam za dużo w pasie, tyłku i udach (i jak mówię, że za dużo to naprawdę za dużo), podczas gdy klatka piersiowa i łapy są chude ~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zacznij ćwiczyć, nawet takie domowe ćwiczenia typu pompki powinny dać jakieś efekty. Zmienić sylwetkę na taką, żeby chociaż wyglądać jak facet aż tak trudno nie jest, na szczęście przynajmniej tego można dokonać. Najważniejsze to jednak mieć "to coś" co przyciąga kobiety, czego my chyba nie mamy. Na "to coś" wg mnie składa się przede wszystkim pewność siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×