Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

222 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      65
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

jak biorę dawkę trittico przed snem to ciężej mi się oddycha, co miało miejsce przy nerwicy, albo też w jakimś stopniu przy alergii. Jaka może być tego przyczyna ?? czy mogę być uczulony na jakiś składnik ?? biorę trittico 5 dzień.

Przy każdej dawce tak miałem. Teraz biorę 75 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak biorę dawkę trittico przed snem to ciężej mi się oddycha, co miało miejsce przy nerwicy, albo też w jakimś stopniu przy alergii. Jaka może być tego przyczyna ?? czy mogę być uczulony na jakiś składnik ?? biorę trittico 5 dzień.

 

Przyczyną może być zapchany nos - częsty efekt uboczny, po jakimś czasie powinien minąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tutaj jeszcze niedawno pisaliśmy na temat Trittico w bardziej swobodnym tonie, a już wieczorem tego samego dnia okazało się, że autentycznie skończyły mi się zapasy :?;)

Byłem przekonany, że wygrzebię zapewne coś upchniętego gdzieś w kącie szafki, ale niestety... Zmuszony byłem ratować się tym co wpadło akurat pod rękę :? Miałem więc do wyboru: Albo 2x po 150 mg Convulexu przed snem, albo nocka z głowy :? Kolejne 150 mg po przebudzeniu wraz z regulaminowym Afobamem...

Po powrocie z pracy poszedłem już prosto do apteki celem zrealizowania posiadanych recept... Kolejna stówa w plecy :?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, dziś Twój szósty dzień? Jeśli tak, to mój też :D Wiesz wydaje mi się, że te objawy masz na tle nerwicowym, choć nie wykluczone, że jesteś uczulony na jakiś składnik. U mnie mdłości, nudności i wrażenie "jakbym miała zaraz zwymiotować" są właśnie spowodowane przez nerwy. A teraz, przy braniu tego leku, te objawy znacznie się nasiliły, więc może u Ciebie jest podobnie.

 

-- 14 sie 2012, 17:34 --

 

Alienated, ważne, że żyjesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,jestem tu nowy,ale mój problem stary,no może nie problem,ale chciałbym się podzielić z Wami moją "znajomością" :) z trittico.Na nic nie choruję ,śpię normalnie,pracuję i wogóle żyję.Ale 3 lata temu,wpadłem w porozzstaniową deprechę,no i sen poszedł sobie,jedzonko,i koncentracja ode mnie.Trwało to dwa tygodnie,wizyta u psychiatry no i dostałem trittico 150.Pierwsza działka przed snem 50 (1/3) i spanko 14 godzin,pobudka nowego człowieka,żyć się chciało!Wszystko zło ustąpiło,radość,oczy szeroko otwarte,wogóle magia.Żadnej zmuły czy cokolwiek.I brałem go tak z pół roku ,no może 8 miesięcy.Alkoholu nie nadużywam,ale zdażało mi się trakcie kuracji wypijać trochę.Interakcji z lekiem żadnej nie było,zresztą Pani doktor powiedziała z umiarem.W między czasie nowy związek,który mi się zawalił miesiąc temu(z mojej winy,ale od dziś jest już na dobrej drodze :) )Dwa tygodnie temu znów wizyta i znów trittico.Biorę 50 na noc i nic,rano zmuła i ochy i achy.Następna noc biorę 150 i 5 godzin snu!Następna noc znów cała i zasnąłem nad ranem!W dzień zmuła.Wczoraj z kolegą pod te problemy wypiliśmy trochę po 200gr na głowę.O 22 tabletka i sen 12 godzin,zero zmuły,nastrój ok.Czyżbym przyzwycził swój organizm do triticco z 3 kieliszkam?Co o tym sądzicie?Dziś też chyba wypiję setkę przed tabletką,bo boję się ,że nie zasnę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, dzieki :) a w jakich dawkach? Wydaje mi sie ze byc moze juz o to Ciebie pytalam na innym watku ale przypomniec sobie nie moge.

 

valco007, nie sadze ze trittico musisz popijac wodka czy na odwrot. Daj lekowi czas na zadzialanie, ile dni /tyg juz bierzesz i jaka dawke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

valco007[/b], nie sadze ze trittico musisz popijac wodka czy na odwrot. Daj lekowi czas na zadzialanie, ile dni /tyg juz bierzesz i jaka dawke?

Biorę od tygodnia,lecz 3 lata temu pomogła dawka 50 od razu,a teraz jakieś opóźnienia,czyżby jakość leku się zmieniła,czy mój organizm ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×