Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego szukać starszych od siebie partnerek? Liczyć z ich strony na większą wyrozumiałość, dojrzałość..? Czy może dlatego, że młodsze kobiety mają większe wymagania?

Skąd ten pomysł, że młodsze kobiety maja większe wymagania :shock: ? chyba bardziej oczekiwania, typu : dzieci, ślub ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego szukać starszych od siebie partnerek? Liczyć z ich strony na większą wyrozumiałość, dojrzałość..? Czy może dlatego, że młodsze kobiety mają większe wymagania? Trochę jestem confused, gdy czytam tę wyliczankę. :roll:

Lajka04, no bo to teraz taki trend jest ;) Nie wiedziałaś??? :shock:;)

Poza tym, tak już w poważniejszym nieco tonie, jak już sam tytuł wątku wskazuje, nie każdy facet do takiego regularnego związku posiada predyspozycje...

Szczególnie jeśli uwzględnić ludzi z forum nerwica.com... Tak więc faceci niby są, ale z każdym z nich coś tam jednak nie do końca w porządku jest... ;)

 

Skąd ten pomysł, że młodsze kobiety maja większe wymagania :shock: ? chyba bardziej oczekiwania, typu : dzieci, ślub ?

Myślę, że koleżanka tutaj przedstawiła dość słuszny tok rozumowania...

 

-- 14 sie 2012, 17:49 --

 

No tak, w imieniu panów trudno sie wypowiadać... ja tam sądzę, że z młodszymi by im było łatwiej, bo chyba młodsze szybciej sie zakochują i angażują... IMHO

 

IMHO you're right! :mrgreen:

No odnośnie tej ostatniej kwestii to akurat chyba obie macie rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno każdy ma predyspozycje do normalnego życia! Trzeba się ogarniać! działać!

 

Co do wieku, to zdaje się mi że opieracie się na jakiś dziwnych stereotypach, jak 40 letnia to stateczna, 19 letnia to dzika imprezowiczka, tu wiek nie ma wielkiego znaczenia tylko charakter! Są różni ludzie, 40 latki biegające na disco i 19 latki spędzające całe dnie w bibliotece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem kartkę z obrazkami kotków, a w środku tekst "Dla spragnionego miłości Luca" i odbite czerwoną szminką usta ;)

Ale nie mam pojęcia od kogo. Raczej od żadnej której podawałem mój adres, bo bardzo niewielu podawałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno każdy ma predyspozycje do normalnego życia! Trzeba się ogarniać! działać!

 

Co do wieku, to zdaje się mi że opieracie się na jakiś dziwnych stereotypach, jak 40 letnia to stateczna, 19 letnia to dzika imprezowiczka, tu wiek nie ma wielkiego znaczenia tylko charakter! Są różni ludzie, 40 latki biegające na disco i 19 latki spędzające całe dnie w bibliotece.

 

 

Zgadzam się, mój ojciec (40+) biega po dyskotekach,łazi wszędzie gdzie i kiedy się da, ogólnie "bawi się", ja zaś najchętniej zaszyłbym się w grocie (czyt domu) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Nie robić dzieci,ma się cały czas dla siebie.

Toć proste jak budowa cepa :mrgreen: .

Co do różnic wieku, myślę że do 5-10 lat jeszcze nie jest tak "uderzające", więcej jednak widać różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×