Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie moje tchórzostwo i lenistwo. Wien ze jak sie spielam i staralam sie zyc normalnie to zaczynalo byc ok a teraz znowu jest gorzej to ja juz panikuje ze wszystko wraca i nie chce mi sie przechodzic tego wszystkiego od nowa czyli oswajanie z lekami itp. Nawet jak pomysle ze mam wyjsc do sklepu i kontrolowac swoje mysli to mi sie odechciewa. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pestka88, mnie też to wkurza. Jest we mnie mnóstwo chęci i potrzeby życia bez nerwicowych ograniczeń, ale z drugiej strony wkrada się, nie wiem jak to określić - lenistwo, wycofywanie się, defetyzm...

Nie tracę wiary, nadziei, w poprawę, ale czasem bywa bardzo trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dla których pojęcie dystansu personalnego jest totalną abstrakcją. Dzisiaj gdy już płaciłam za swoje zakupy (niestety kartą, więc trochę to trwało) dziewczyna dosłownie oparła się na moich plecach. Nie wiem w jaki sposób pragnęła przyśpieszyć moją transakcję. Zastanawiałam się czy zwrócić jej uwagę, czy dać sobie spokój. Koniec końców sama odpuściłam i przesunęłam się za kasę, sięgając tylko później przez nią po moje zakupy. Teraz żałuję, że się nie odezwałam, może na drugi raz by się zastanowiła co robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, nie mam pojecia co tam sie dzialo..moze i karaoke bylo. Moj dom jest oddalony troche i sypialnie mam z zupelnie z drugiej strony. Nic nie slyszalam ale sasiedzi majacy z nimi wspolne sciany i owszem. Nie reagowali na ich prosby o uciszenie sie i podobno zachowywali agresywnie. Nie wiem co sie z tymi ludzmi dzieje :roll: Przez tyle lat prowadze ten interes i zawsze bylo ok a w tym roku juz swa razy musialam podziekowac za wspolprace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×