Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, Benin mówi sam za siebie. Ciekawe, czy osoba, która jest na zdjęciu wie, że ktoś wykorzystuje jej wizerunek :shock:

Swoją drogą scammersi powinni pomyśleć o pisaniu wierszy albo powieści fantastycznych :mrgreen:

Mnie w sumie zastanawia, dlaczego wszyscy piszący oszuści z Afryki, wysyłają zdjęcia "białych", a piszą, że kolor skóry nie gra roli :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, Benin mówi sam za siebie. Ciekawe, czy osoba, która jest na zdjęciu wie, że ktoś wykorzystuje jej wizerunek :shock:

Nie sądzę... Ale z drugiej strony... Jeśli to ktoś bez wiedzy tej dziewczyny wykorzystuje jej wizerunek do tak pożałowania godnej działalności, to tylko jemu należy chyba współczuć... Głupoty... :? Sama dziewczyna na zdjęciach prezentuje się całkiem sympatycznie... Zdecydowanie zbyt sympatycznie, aby w tak "rozpaczliwy" sposób poszukiwać miłości swojego życia :mrgreen:

Lajka04, Fleure_De_Violette, ale wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze? :mrgreen: Najlepsze jest to, że ta dziewczyna ze zdjęcia wygląda co najwyżej na niewiele ponad dwadzieścia lat :!: A wiadomość od tej rzekomej "wielbicielki" dotarła do mnie przez portal, na którym średnia wieku kobiet powinna z założenia wynosić 40+ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::hide::hide::hide::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ta dziewczyna ze zdjęcia wygląda co najwyżej na niewiele ponad dwadzieścia lat A wiadomość od tej rzekomej "wielbicielki" dotarła do mnie przez portal, na którym średnia wieku kobiet powinna z założenia wynosić 40+

 

emoticon-laughing-haha.gif

czyli inteligencja też niczego sobie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te fotki dziewczyn które przysyłają niektóre portale randkowe jak kończy Ci się termin ważności płatnego konta. Nagle dzień przed końcem ważności tego konta na które zwykle nikt nic ci nie wysyła, piszę do ciebie wielce tobą zainteresowana piękność o urodzie najładniejszych modelek, aktorek i liczy że dzięki niej wydusisz ze swoje konta bankowego kolejną sumkę aby móc porozmawiać a później poznać ów piękność. Nabrałem się na to z 2 czy 3 razy no ale powiedzmy szczerze która dziewczyna o urodzie i figurze miss jest na portalach randkowych a tym bardziej wielce interesuje się takimi przeciętniakami jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajka04, szkoda, że nagrodą były tylko zdjęcia gorącej dwudziestki i to w dodatku w ubraniach :mrgreen: Swoją drogą niektórzy na takich portalach randkowych są tak naiwni, że wysyłają tym scammer's pieniądze :roll:

 

carlosbueno, takich chwytów nie znałam. Pewnie te piękności to fake konta właścicieli portali. Jak skończyło się takie randkowanie, po tym, jak przedłużyłeś konto? Kontakt się urwał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Alienated został wyróżniony i dano mu gorącą dwudziestkę, może za wyjątkową aktywność na portalu albo wytrwałość w poszukiwaniu wybranki serca ... :roll:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Lajka04, sęk jednak w tym, że Alienated wolałby zdecydowanie gorącą czterdziestkę ;) Taką kobietę bardziej odpowiednią dla jego kategorii wiekowej ;)

 

Lajka04, szkoda, że nagrodą były tylko zdjęcia gorącej dwudziestki i to w dodatku w ubraniach :mrgreen: Swoją drogą niektórzy na takich portalach randkowych są tak naiwni, że wysyłają tym scammer's pieniądze :roll:

 

Fleure_De_Violette, umówmy się, że cały ten proceder jest tak żałosny, iż trudno tu mówić o jakiejkolwiek nagrodzie ;) Swój ruch wykonałem jedynie dla zabawy i powątpiewam też, aby ktokolwiek inny, dysponujący choćby minimum tego co nazywamy inteligencją, dał się na podobne tanie zagrywki złapać...

Oddzielną kwestię stanowi tutaj jednak fakt, że z analogicznymi praktykami spotkać się można także w miejscach, które już z tzw. dating sites niewiele mają wspólnego... W miejscach, gdzie ludzie są już często do tego stopnia zdesperowani, że gdzieś im ta zdolność logicznego myślenia stopniowo zaczyna zanikać... Pamiętam, że w takich sytuacjach z miejsca raportowałem administracji cały ten spam, jak również dawałem wyraz swojemu niezadowoleniu pisząc o tym oficjalnie... To już było wtedy naprawdę zagranie grubo poniżej pasa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na takiej typowej wiejskiej dyskotece byłem raz i mi się nie podobało ale w klubach studenckich było w miarę choć żeby tam pójść musiałem się najpierw napić bo na trzeźwo to nie lubię między ludzi iść. No ale teraz już trochę za stary jestem na dyskoteki tam głównie nastolatki, 20 latki chodzą i nie potrafię tańczyć.

Ogólnie to podejrzewam że taka przeciętna dziewczyna z dyskoteki by nie była w moim typie jeśli chodzi o charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×