Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

New-Tenuis,

czemu tak późno w czwartek nie mozesz? tym poiaiem co ci podałam bo ten o którym pisałaś kilka dni temu mniej mi pasuje ze wzgledu ,ze nie jest bezposredni i byśmy zrobili tak jak ci pisałam zajębym Ci miejsce bo we wro będzie juz sajgon i jawyzej na telefon w pociagu bedziemy sie szukac byleś wsiadła do niego, chyba ze pojade jakos inaczej ,ale tego nie wiem jeszcze, a mozna długi week bo sroda dobiera sie dwa dni i heja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis,

wiem ja tez lubie wiedziec wszystko do konca co i jak, bo czuje sie wtedy dobrze i miec ułożone jakby co,ale spponton tez sie czasem zdarza, a teraz juz musze isc ale licz se z tym ze moze wczęśniej pojedziemy , zobaczymy jak to bedzie bo ja tez mam do dogadania sie ejszcze z kimś i nie wiem w sumie, będe poźnniej to moz enafejsie albo pw sie pogada co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis,

apropo Twojego kolegi, wczoraj mmoj kolega poczęstował mnie czyms podobnym , romawialismy o zyciu, o tym co nas dobrego spotkało co złego i oczywiscie powiedział,że dzisiaj będzie wiedziłał dokładnie, jest starszy od Twojego kumpla ma 41 lat, musże zadzwonić do niego dzisiaj , nie mniej rozbiło mnie to, masakra jakaś, jeszcze wydzwaniał do mnie od zlotu a ja nawet nie odbierałam i dopiero wczoraj odebrałam tel. a tu taka wiadomosć mam wyrzut sumienia duży :(:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Kochana, bardzo bym chciała, ale jest tyle "przeciwności:":( Może uda mi się jeszcze w tym roku zawitać w tamte okolice, ale nie wiem na pewno:( Przyznaję ,że największym problemem jest moje nie najlepsze ostatnio samopoczucie. Ale bardzo Ci dziękuję za to co napisałaś:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym........jednak......... .to........... załatwicie mi gdzieś blisko nocleg? :roll:

Rafał, a wpadłbyś?? :D Byłoby super.

 

Ja też mam jak na razie z przyjazdem problem, ale liczę na to, że wszystko się jeszcze rozwiąże... bo daleko trochę i nastrój też średni. Ale bardzo bym się chciała spotkać z Wami :*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tajemnicą już, że nie przyjadę do Dorotki i do Was na zlot. Tak się złożyło i głupio mi bo chciałam przyjechać.

Myślę, ze jeszcze będzie okazja.

Dorotko przepraszam :-|

Nie gniewaj się na mnie :*

 

No i dodam, że moja nieobecność nie jest spowodowana przez wzgląd na to, że Wiolcia nie jedzie.

 

Po prostu nie ma mnie u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×