Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie się wyżalić, ale się wstrząsnęłam troszkę. Po trzech latach znajomości tak naprawdę wyszło, że obezwładniająca fobia społeczna znajomej, w którą wierzyłam, to pic na wodę, a lęki były po prostu wytłumaczeniem na jej wygodnictwo i umożliwiały rządzenie innymi, kwestia leży natomiast prawdopodobnie w uzależnieniu psychicznym. Jej zachowanie małego dzieciaka wymagającego, by wszystko było tak jak ona zażąda, a ludzie obsługiwali ją z każdej strony wyszło naprawdę dopiero teraz, fakt faktem poczułam się z deczka wrobiona. Się dziwiłam, że mam od niej zero zrozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam na imię Bartosz, mam dopiero 17 lat a już od dwóch lat mam napady załamań nerwowych i popadam w depresje.

Nie mam już siły funkcjonować. Popadam w coraz większe problemy z własnej winy. Moja mama cały czas ma jakieś kłopoty przeze mnie. Wszystko co ruszę to zniszczę. Zawaliłem szkołę i mam notoryczne problemy z policją. Nie wiem jak sobie pomóc. Czemu ja jestem taki głupi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, dasz radę, trzymaj się, a popłakać czasem trzeba. Tulę do cyca 8)

 

jak tu uświadomić osobę wkręconą w długoletnie uzależnienie psychiczne, która nie chce nawet się zastanawiać nad swoimi problemami, że jest uzależniona? Ano chyba się nie da, można tylko patrzeć, jak to się sysko kręci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tym bardziej zrozumiałe, aczkolwiek przykro mi, że ci źle

też za kimś tęsknię bardzo, chociaż nie jest to jakaś bardzo ważna osoba w moim życiu (A chciałabym, żeby była)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×