Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, ja ja ja ! Nawet moge potem rzucać koktailami :D

 

-- 12 sie 2012, 20:47 --

 

Tomcio Nerwica, a właśnie, ze do Myślenic! W Myślenicach aż dwa baseny są, jeden kryty drugi odkryty. Oczywiście jadę na ten pierwszy, bo wiekszy :mrgreen:

 

-- 12 sie 2012, 20:50 --

 

Muszę sobie obejrzeć w necie zdjęcie Łochowa (jeśli są jakieś xD)

A siksa zostanie bo jest ładna d**pa z niej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Teraz to dopiero poczułem się jak wieśniak , bo w Łochowie basenu nie ma tylko jezioro :roll: tylko niech siostra zbyt daleko nie odpływa od brzegu , no chyba , że ratownikiem będzie Hasselhoff :mrgreen:

 

-- 12 sie 2012, 21:57 --

 

Jakieś tam zdjęcia są ;)

Tam wielka dupa :roll: takich mnóstwo można spotkać w pierwszym lepszym klubie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ale widziałam, że nawet biblioteke publiczna macie :P

Nie martw się o mój basen, oglądałeś pływaków na olimpiadzie? Jam tam startowałam :mrgreen:

 

-- 12 sie 2012, 20:59 --

 

Tomcio Nerwica, nie chodzę po klubach :P ale wierzę Ci na słowo :P ale ja ją lubię bo ja lubię i kropka! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Taa biblioteka :roll: Sherlocka Holmesa nie mieli i jeszcze głoszą wszem i wobec , jak to są świetnie zaopatrzeni :roll: Warszawie mają wszystko , a nie na tym zadupiu :mrgreen:

Siostra się chyba poślizgnęła w szatni przed zawodami , bo w basenie nie widziałem niestety :mrgreen:

Taką siksę :roll: wielka dziennikarka inteligencją nie grzeszy to tyłkiem nadrabia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, no to rzeczywiście wstyd stojący a nie biblioteka xD

Nie pośliznęłam się tylko pomyliłam piętra i wylądowałam na zawodach z podnoszenia ciężarów :oops:

oj zaraz inteligencją nie grzeszy, ja też nie! i ma fajnego chłopaka, może nie lubi dzieci, ale przynajmniej jest dobrym bramkarzem :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, to chyba siostrę podnosili :mrgreen:

Gra dobrze , ale do naszego Jurka Dudka dużo mu brakuje ( patriotyzm :mrgreen: ) a ta siksa jak jedzie z nim merolem to nie wie nawet , że oprócz wiatru we włosach ma coś jeszcze :mrgreen:

 

-- 12 sie 2012, 22:19 --

 

Bramkarzem jest dobrym , jak mi przyłożył gdy się awanturowałem w klubie to mi szczęka z zawiasów wypadła :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Poznałem dzisiaj łaska swojego szefa. :lol: Pozwolił mi łaskawie pracować do 23.08, ale pod warunkiem, że zrezygnuje z umowy o pracę na rzecz umowy o dzieło. Jest kasa jest impreza :yeah: Viva la Poland :lol: Trzeba będzie zacząć odwiedzać Poker roomy. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×