Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Vitelle fit z truskawkami :D

Sikorka77, truskawki chodzą za mną od ładnych już kilku miesięcy ;)

Jeśli nie w tej to w innej formie...

Dzisiaj na przykład był to jogurt Bakomy o smaku truskawkowym właśnie... Takie skromne śniadanie na mieście około godziny czternastej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitelle fit z truskawkami :D

Sikorka77, truskawki chodzą za mną od ładnych już kilku miesięcy ;)

Jeśli nie w tej to w innej formie...

Dzisiaj na przykład był to jogurt Bakomy o smaku truskawkowym właśnie... Takie skromne śniadanie na mieście około godziny czternastej :mrgreen:

 

 

ja kocham truskawki w każdej formie :D wlasnie tez spozywam sniadanio-obiado-podwieczorek heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajka04, dużo trenujesz??? Wiesz, też dochodzę ostatnio do wniosku, że powinienem solidniej się za siebie zabrać, ale jakoś zawsze coś innego się znajdzie...

A propos połączenia radości z treningiem, dzisiaj mało brakowało, a skakałbym przez barierkę wejściową w sklepie z zajętymi obiema rękami :P

Ostatecznie się jednak rozmyśliłem, bo mogło się to mimo wszystko źle skończyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajka04, dużo trenujesz???

Alienated, staram się biegać codziennie przez około 50 min, to taki marszo-bieg w sumie :smile: ale daje mi wiele radości. Gdy zaczynałam biegać to właśnie z myślą żeby się za siebie wziąść, ale z czasem po prostu ogromnie to polubiłam. Na szczęście mam w domu bieżnię, i no matter jaka pogoda ja biegam :mrgreen:

 

A co z tym sklepem? Kurcze chyba nie zwiewałeś przed ochroniarzem? :roll::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajka04, pięćdziesiąt minut dziennie to całkiem sporo... Wiele zależy też od stopnia intensywności treningu. Aczkolwiek bieganie na bieżni to zdecydowanie nie to samo co taki wypad w teren... Ja w sumie dawno już nie biegałem, ale kiedyś rozwaliłem sobie w ten sposób stawy i trochę obawiam się czy zbyt szybko nie skończy się to jakąś kontuzją...

A ze sklepem to historia tego typu, że miałem akurat doskonały nastrój, ze dwie minuty do odjazdu autobusu, a nie chciało mi się z powrotem gonić naokoło ;) Zresztą bardzo sympatyczna Pani z kasy na stoisku monopolowym, gdzie akurat kasowano wszystkie zakupy, wcale nie wydawała się byś szczególnie zaniepokojona moim pomysłem :mrgreen: Nawet sprawiała wrażenie rozbawionej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, masz racje bieżnia to nie to samo co bieganie w terenie, ale niestety gdy biegam po nierównym terenie, to potem mam problemy ze stawem udowym, chyba. Nie znam się na anatomi zbytnio, ale pewne jest to, że coś jest nie tak. Dlatego muszę na bieżni :roll:

 

Heh, Alienated, no to spontaniczność jeszcze Ci dochodzi to tych innych cech wymienionych w wątku o Trittico :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajka04, nie ma czegoś takiego jak staw udowy :P Masz albo biodrowy, albo kolanowy ;) Wychodzi więc na to, że mamy trochę podobnie z tymi kontuzjami... A jeśli chodzi o spontaniczność, lubię właśnie takie niespodziewane zrywy i ostatnio coraz bardziej mnie nosi w tym kierunku ;) Zresztą, odrobina ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziła przecież :!::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajka04, wpadki każdemu się zdarzają ;) Nie przejmuj się... Moim zdaniem też taka pomyłka świadczy bardziej o spontaniczności, aniżeli zupełnym braku wiedzy ;)

Tak odnośnie radości jeszcze :!: Dzisiaj dowiedziałem się, że już jutro mogę zgłosić się po odbiór nowego dowodu osobistego, który to według wstępnych oszacowań miał mi zostać wydany dopiero po 22 sierpnia ;)

No i... Kliknąłem tamtą opcję na Allegro :!:;) Czekamy co dalej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×