Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated :D tak już mam dzisiaj , że mój nastrój zmienia się co kilka minut, niestety :D A poza tym kobietą jestem, i to chyba normalne, hehe :D

Atalanta, hmmm... Nawet jak na kobietę tak częste zmiany nastroju wydają się co najmniej niepokojącym zjawiskiem ;)

Mam nadzieję, że od rana już lepiej u Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, miło mi bardzo, że podzielasz mój entuzjazm ;)

No w sumie rzeczywiście... W stanie takim jak Twój obecny, zbyt wiele zdziałać się raczej nie da... W sensie na przykład wyjścia na zewnątrz w celu skonfrontowania się z otaczającą rzeczywistością, własnymi słabościami etc...

Wiesz... Z tym polepszeniem to może też już kwestia, że zwyczajnie brakuje czasu na użalanie się nad tym jak to jest źle, w jak niekomfortowym położeniu znajduję się względem innych... Nie można przecież roztrząsać w nieskończoność tych samych problemów... Szkoda na to życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, w pierwszym odruchu też chciałem o to zapytać, ale bałem się, że o tej porze dnia palnąłbym jedynie niepotrzebnie jakąś banalną sentencją i tylko poczułabyś się na domiar złego niezrozumiana...

Zresztą i tak już powoli powinienem zbierać się do wyjścia, więc temat na taką urywaną dyskusję mógłby okazać się zbyt trudny...

Nie wiem co napisać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×