Skocz do zawartości
Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify, Abilify Maintena, Apiprax, Apra, Apra-swift, Aribit, Aribit ODT, Aricogan, Aripilek, Arypiprazole Aurovitas/ Orion/ +pharma/ Sandoz, Aspixor, Arypiprazol Glenmark, Aryzalera, Asduter, Explemed)


plasticsurgery

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      14
    • Zaszkodził
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Fleure_De_Violette, jak się po nim czułaś oprócz aktywizacji? czy cie zamulał?

namiestnik jak się czułeś po tym leku?

 

Hej - ja go dostałem dzięki wielkiej pomocy kogoś. Niestety za 800 zł/mc nie dał bym rady. Ani za 400.

 

 

Teraz znowu dostanę go w szpitalu. Mam wrażenie, że na mnie działa odwrotnie - ale to nie nowość - na mnie wiele leków działa inaczej niż powinno. W dawce 15 mg (jedna tabletka) nic nie czułem, a w dawce 30 mg (2 tabletki dziennie) jestem zmulony i nie mam siły na nic. Ale wiem, że absolutnej większości ludzi bardzo pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę po dwie i jest fatalnie. Na jednej nie czułem nic dobrego też. Ale nie muliło tak. Pół było na początku - na wejście - ale... też nic. Tyle, że nie było fatalnie.

 

A jak u Ciebie ta aktywizacja się objawia? Dla mnie pisanie tego to duże wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, jakbym wzięła 2 to pewnie by mnie z nóg zwaliło to końska dawka.

Dla mnie już ta jedna to dużo. Na początku myślałam takie to małe to pewnie jakieś marne efekty, ale jest dość silne w działaniu.

Wczoraj np. byłam na pieszo: nogi jakby same szły, nie mogę na miejscu wysiedzieć, tak jakby ciągle się ruszać nawet jeśli tego nie chcę, z myśleniem lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...zauważam po sobie, że jakby wypływają ze mnie lęki w sensie zaczynam czuć je. Z jednej strony dobrze bo nie blokuję ich a z drugiej nasila te odczucia.

namiestnik, nie wiem czy to co wcześniej można nazwać energia raczej ociężałość.

 

-- 13 sie 2012, 20:11 --

 

PS: po jakim czasie czuliście działanie tego leku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, być może. Są tabletki 2mg, 5mg, 10mg, 15mg, i 30mg.

Mi po abilify pogorszył się wzrok. Czuję zmęczenia ale i tez napędzenie. Może to i dobrze bo zaczęłam ćwiczyć po 30 min codziennie na początek. Jak jestem gdzieś na pieszo to wtedy nie ćwiczę ale jak siedzę w domu to tak. Na tym leku nie da się siedzieć w miejscu trzeba coś robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×