Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety niezbyt jest to ciekawe... ale właśnie szybko mi to dziś zajęło. już skończyłam... jutro jeszcze napisać zakończenie pracy maturalnej i koniec mojej nauki jak na razie... ;) zatem jak już zapewne się zorientowałaś - mam poprawkę z polskiego - mam temat najogólniej mówiąc o języku mediów... na szczęście analiza i wszelka interpretacja tekstu - wywiadu prasowego, radiowego i telewizyjnego już za mną, zatem już powoli mogę odetchnąć z ulgą. :smile:

tylko jeszcze wystąpić przed komisją i zdać... a zdać nie jest tak łatwo jednak tych ustnych... najlepsze jest to, że ustne się nie liczą, lecz zdanie być muszą. :roll:

 

-- 11 sie 2012, 04:15 --

 

Sorrow, nie masz komórki ? jak to ? :shock: a czego się uczysz? nie mów, że życia... bo tego i ja się uczę. i chyba nie nauczę juz nigdy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, ja mam komórkę za 1zł +vat czyli 1,23zł. :mrgreen: No i przez 4 lata muszę doładowywać co miesiąc konto za 30zł. całe szczęście na tyle mam dobrze, że rodzice na to mi dadzą. :roll:

nie, matury nie zdałam :mrgreen: więc niestety daleko mi do dziennikarstwa, choć teraz czuję się, jakbym była psychologiem, bo właśnie przez 40min. słuchałam profesor Marii Teresy Jarymowicz... :D a w rzeczywistości jestem nikim. jak w opisie. :P

Abbey, no matura pisemna to mi tak łatwiutko poszła i w miarę ładnie, nawet się nie zdążyłam zestresować, a było już po. ale ustnych się obawiałam i jak widać - słusznie. mam nadzieję, że tym razem dam radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, a ja mam inaczej... trudno mi jest zasnąć, ale jak juz zasnę, to mogłabym spać kilka dni nawet... no chyba, że ktoś mnie obudzi, to już wtedy muszę wstać, bo nie zasnę tak czy siak. :bezradny: mój organizm jest poryty i skomplikowany. :D

no nic... poczytam jeszcze 2 artykuły o dda i idę spać, choć mi się nie chce, ale muszę no... :roll:

 

-- 11 sie 2012, 04:53 --

 

a Ty może jeszcze się połóż... ? może jeszcze zaśniesz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×