Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.


Gość Pitu

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki to chyba nie rozumieją, że Bonus jest filozofem-teoretykiem.

Kolego Bonusie, proponuję, aby w ramach doświadczenia empirycznego, zabawił się Kolega we wdrożeniowca. ;) Ja wiem, że jak mawiał Kant "ruchy niegodne filozofa" ale niech się Szanowny poświęci dla dobra praktycznej strony swojej filozofii. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech przejdzie na praktyke ze względu na dobro psychiczne forumowiczów, nie bedzie nudził a jeszcze wyzywał nas od wariatów bo i tak jestesmy a to moze wywołac w nas depresje i bedziemy płakać więcej niz wcześniej i zalejemy forum w koncu a to moze być niebezpieczne,

pisze na zolpie więc może byc dziwne , mam nadzieję ,że nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło papatrzeć na koleżanki które są tak doświadczone w relacjach damsko-męskich. :great:

Przynajmniej żadna z nas bezproduktywnie nie marudzi jacy to faceci są żli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem zakończyć ten dialog w tym temacie, ale muszę coś jeszcze napisać, bo widzę, że mam tu do czynienia z ludzmi, którzy mają poważne problemy psychiczne? Jeszcze raz to napiszę i żeby była jasna sytuacją:mam głęboko gdzieś opinie paru osób tutaj na mój temat i nie przejmuję się tym wcale, bo nie ma czym się przejmować! Uczepili się mnie jak natrętne muchy, a ja się tylko z tego śmieję, he, he, he!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta Ogień otacza się mężczyznami, którzy ślepo słuchają każdego jej rozkazu. Ta namiętna i ekspresyjna kobieta nie ma żadnych rywalek w walce o serce ukochanego mężczyzny. Ludzie, którzy skupiają się wokół niej, mogą jednak bardzo wiele skorzystać na takiej znajomości. Kobieta Ogień uwielbia ludzi sukcesu, więc i własnych znajomych będzie starała się ciągle motywować do dalszego działania.

Do jej głównych zalet zalicza się:

zdecydowanie,

kreatywność,

pracowitość,

namiętność,

otwartość,

ambicyjność,

oryginalność.

 

Wśród jej wad można wyróżnić, m.in.:

demoniczność,

niezdolność do kompromisów,

egoizm,

narcyzm,

upór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej żadna z nas bezproduktywnie nie marudzi jacy to faceci są żli....

Na chwile obecną to chyba nie ma powodów do bezproduktywnego marudzenia , prawda ?

Prawda. Mam swietnego faceta. Co nie zmienia faktu, ze trudno mi przejsc obojetnie obok Twojego marudzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, Nie powinnam się tutaj wypowiadać bo mam zdiagnozowane ''poważne problemy psychiczne''przez Bonusa ale zapytam co ta kobieta Ogień ma do istoty wątku?

 

Kobieta ogień to odbicie lustrzane mojej byłej kobiety , to bardzo istotne dla tego wątku a zarazem bardzo ciekawe. Fajny masz naszyjnik na avatarze :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ogień to odbicie lustrzane mojej byłej kobiety , to bardzo istotne dla tego wątku a zarazem bardzo ciekawe. Fajny masz naszyjnik na avatarze :105:

chcesz mi taki kupic? :P nie powiem nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej żadna z nas bezproduktywnie nie marudzi jacy to faceci są żli....

Na chwile obecną to chyba nie ma powodów do bezproduktywnego marudzenia , prawda ?

Prawda. Mam swietnego faceta. Co nie zmienia faktu, ze trudno mi przejsc obojetnie obok Twojego marudzenia ;)

 

Candy14 też tak myślę , że kobiety obojętnie nie przechodzą obok tak świetnego faceta. :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×