Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem samotny ponieważ kobiety idą na łatwiznę.


Gość Pitu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba wypowiadam się jasno i wyraźnie w temacie? To nie jest tak, że ja wszystko wiem lepiej, ale życie znam troche i wiem jak w życiu jest. Pewne działania da się podjąć, a pewnych nie da się podjąć. Wiadomo, że człowiek chciałby zrobić wszystko, aby jego życie wyglądało jak najlepiej i żeby każda decyzja i działanie przynosiły rezultaty, ale tak nie ma w życiu. Nie każde staranie się o coś przynosi korzyśći, są porażki, błędy, nie udaje się wielu spraw załatwić, ale to nie znaczy, że człowiek nic nie robił w tym kierunku i nie starał się. Przecież życie nie jest kolorowe...

 

-- 08 sie 2012, 19:36 --

 

Nie byłem jeszcze z żadną kobietą, ale miałem różne relacje z kobietami i wiem mniej więcej jak to wygląda. A właśnie najważniejsze są zawsze pierwsze relację z kobietami, ten wstęp do relacji. To chyba jest oczywiste, że jak ktoś się z kimś poznaje, nawiązuje znajomość, to na samym początku każdy albo oczekuje poważnej i stałej znajomośći, albo nie oczukuje takiej znajomośći i np.chodzi komuś tylko o zabawę chwilową, o seks bez zobowiązań i potem o tym zapomina. Ja zawsze, jak nawiązywałem kontakty z kobietami, to najpierw, na samym poczatku pytałem kobiet, "czego oczekujesz od tej znajomośći? Czy traktujesz poważnie tą znajomość? Czy chodzi ci tylko o zabawę i nic więcej"? Ja konkretnie stawiam sprawę i po prostu chcę wiedzieć od razu, jak będzie wyglądała moja relacja z kobietami, a jeśli kobieta nie traktuje tego poważnie, to ja tym nie jestem zainteresowany. Co nie znaczy, że nie staram się o znajomość, o utrzymywanie kontaktu z kobietą, a i tak nic to nie daję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi, chyba za bardzo filozofujesz i wszystko uogólniasz w swoich wypowiedziach, nie piszesz o szczegółach, konkretach, wszystko sprowadzasz do teorii, przykład piszesz "człowiek" zamiast "ja" czy "ty" albo inne konkretne osoby

inny przykład piszesz "Pewne działania da się podjąć, a pewnych nie da się podjąć"

nie ma w tym konkretnego działania są tylko ogólniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ciebie to obchodzi, że ja się wypowiadam w tym temacie długo, chłopie? Nie wpieprzaj się nachalnie? To moja sprawa, ile razy będę wypowiadał się w temacie, rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tutaj zostały pomylone pojęcia...ja piszę o szczegółach i to dotyczy nie teorii, a praktyki. Ja wypowiadałem się tak jak wygląda to w praktyce, a nie w teorii, bo ja potrafię odróznic teorię od praktyki. I moje wypowiedzi tutaj są prawdziwe, a nie zmyślone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale człowieku, ja się wypowiadam w temacie, bo chcę, a jak się komuś to nie podoba to wystarczy nie czytać tego, co piszę i tyle? Wpieprzanie się do wypowiedzi innych jest niekulturalne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wasze argumenty są czymkolwiek poparte, co? Skąd mogę wiedzieć, że wielu użytkowników tutaj nie wymyśla sobie wypowiedzi i piszę jakieś bzdury? Na forach pełno jest pisanych bzdur.

 

-- 08 sie 2012, 19:55 --

 

Ale mnie to nie interesuje, czy ktoś będzie na to odpowiadał, czy nie, człowieku? Jak nie umiesz poprawnie czytać i rozumować z tego co piszę, to tylko Twój problem, rozumiesz? W ogóle mnie nie interesują inni użytkownicy tutaj, czym ja się będę przejmował, głupimi komentarzami?

 

-- 08 sie 2012, 19:58 --

 

Musiałbym być stuknięty na głowę, żebym przejmował się bzdurami, jakie wypisują tutaj użytkownicy (nie wszyscy oczywiśćie). Jedni się z czymś zgadzają, a inni nie i tak jest zawsze. Zdania są podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wasze argumenty są czymkolwiek poparte, co? Skąd mogę wiedzieć, że wielu użytkowników tutaj nie wymyśla sobie wypowiedzi i piszę jakieś bzdury? Na forach pełno jest pisanych bzdur.

 

-- 08 sie 2012, 19:55 --

 

Ale mnie to nie interesuje, czy ktoś będzie na to odpowiadał, czy nie, człowieku? Jak nie umiesz poprawnie czytać i rozumować z tego co piszę, to tylko Twój problem, rozumiesz? W ogóle mnie nie interesują inni użytkownicy tutaj, czym ja się będę przejmował, głupimi komentarzami?

 

-- 08 sie 2012, 19:58 --

 

Musiałbym być stuknięty na głowę, żebym przejmował się bzdurami, jakie wypisują tutaj użytkownicy (nie wszyscy oczywiśćie). Jedni się z czymś zgadzają, a inni nie i tak jest zawsze. Zdania są podzielone.

To po co tu piszesz skoro uważasz że ludzie wypisują bzdury?Skąd my mamy wiedzieć,że Ty nie wymyslasz tego wszystkiego ?Zagmatwałeś się sam za bardzo w tym co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba sami nie wiecie, co tutaj piszecie? Jesteście zdrowo pomyleni...! Zastanówciw się nad tym, co wypisujecie, dziwaki?

 

-- 08 sie 2012, 21:31 --

 

Nie mam praktyki co do związków, ale mam praktyki co do bliskich kontaktów z kobietami, pomyleńcy!! Zresztą nie znacie moich relacji z kobietami, więc o czym w ogóle mowa?? Zastanówciw się, pomyleńcy?

 

-- 08 sie 2012, 21:35 --

 

I na tym zakończyłem swoją wypowiedz z wami. Więcej nie zamierzam wchodzić z niektórymi tutaj w bezsensowne dyskusje, które prowadzą do nikąd...Ja wiem. co i oczym się wypowiadałem i to mi wystarczy. Wariaci!!

 

-- 08 sie 2012, 21:41 --

 

Wasze poglądy są dziwne i głupie, czepiając się użytkownika i jego wypowiedzi? Czy wy normalni jestescie, co? Puknijcie się w główki, dobrze? Wariaci!! To jest moja sprawa, że jestem na tym forum, a forum jest dla wszystkich. Zrozumiałbym, gdybyście mieli normalne poglądy na temat, w którym się wypowiadałem i zgodziłbym się z tym? Ale w waszych poglądach czepiacie się i wypisujecie jakieś głupie pierdoły, nie mające nic wspólnego z rzeczywistośćią. Wariaci!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty wiesz, ile mi brakuje do pełnej inteligencji i czy w ogóle mi brakuje, człowieczku? Jak można oceniać kogoś nieznajomego, nie widząc go? Zastanowiłeś się, co piszesz? Pomyśl troszeczkę, zanim cokolwiek nabazgrzesz, półinteligencie?

 

-- 08 sie 2012, 22:44 --

 

Na tym forum to jest gorzej z ludzmi, niż na innych forach dyskusyjnych, z których korzystam, a tamte fora są bardziej chamskie i nieprzyjemne, niż to forum? Każdy może tutaj napisać bzdurę i to kłamliwą, bo mamy wolność słowa, a więc ludzie wypisują wymyślone pierdoły, bo im wolno!! Sami postępują niewłaściwie, a na innych gadają źle, ale siebie to nikt nie widzi, bo tak jest najprośćiej? Kompletny prymitywizm ludzki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem jeszcze z żadną kobietą, ale miałem różne relacje z kobietami i wiem mniej więcej jak to wygląda.

Nie wiesz.. netowe pogaduchy nijak sie maja do bycia w zwiazku

Ja zawsze, jak nawiązywałem kontakty z kobietami, to najpierw, na samym poczatku pytałem kobiet, "czego oczekujesz od tej znajomośći? Czy traktujesz poważnie tą znajomość? Czy chodzi ci tylko o zabawę i nic więcej"?

A skad ona moze wiedziec ? albo zaiskrzy przy blizszym poznaniu albo nie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×