Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

frustrated, Swego czasu jak miałem względnie dobrą dyspozycje, trochę "bawiłem się" pokerem. Grałem na FTP. Dostałem z pokerstrategy.com kapitał startowy w wysokości 50$, zrobiłem z nich na micro cashówkach 150$. Później jakoś brakło mi weny i przestałem. Kasa leżała sobie na koncie, aż w końcu wypłaciłem ją i przećpałem :P Akurat miałem szczęście, bo wypłacałem przed głośną w środowisku pokerowym aferą z cofnięciem licencji i problemami z płynnością wypłat na FTP. Jak kiedyś się ogarnę, to może jeszcze pomyślę o pokerze na poważnie ;) W "normalnej" robocie siebie na dłuższą metę nie widzę, a potencjał strategiczny, matematyczny itd. swego czasu się posiadało :D

 

MTT też trochę pograłem. Życzę Ci częstych wizyt na FT ;) W MTT nie ma co murować, żeby dochodzić jedynie do ITM, bo traci się sporo value. Powinieneś grać agresywnie, wykorzystując każdy spot z dodatnią wartością oczekiwaną, odpadając często przed ITM, ale za to znajdując się częściej na podium ;) Właśnie grając w taki sposób osiąga się największe ROI ;) Tak więc buduj bankroll na freerollach i pnij się wysoko po limitach ;) Życzę silnego mindsetu i akceptacji wariancji. Pamiętaj, że w pokerze liczy się longrun :D Może kiedyś zobaczę Cię w TV, gdy będziesz zasiadał na WSOPie z samym Ivey'em, Hellmuth'em, Dwan'em i Negreanu'em :D Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ja też dostałam ostatnio sporo leków, aż 9 opakowań depakine na jednej recepcie... można to wykupić "na raty" ale i tak nie może to trwać dłużej niż jeden tydzień, bo wtedy recepta przestaje być ważna, więc musiałam więcej wybulić na raz.. no ale mam ładny zapas ;D

nie gadajmy o lekach, tylko o czymś przyjemniejszym :D Widzę, że praca Ci sluży. Gdzie pracujesz? :D

 

-- 08 sie 2012, 19:28 --

 

luk_dig, fajna była, tylko ja całą przespałam :roll: co robiliście? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×