Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na koncentrację, pamięć.


marlow

Rekomendowane odpowiedzi

Z antydepow pobudzająco działał najlepiej zestaw fluo + edronax(1-2 tabl fluo + 2 tabl.reboxetyny)Edronax b .dobrze działa na koncentrację,fluoxetyna fajnie pobudza,ale na nastrój słabo działa ten mix juz nie mówiąc o tym,ze pobudzenie mogę przepłacić napadem paniki,ale trudno

Podjęliśmy decyzje z dr,ze schodze z wenli i za parę dni zaczynam brać zestaw fluo+ rebo,przynajmniej na czas nadchodzących egz.

Moklar też brałam,ale pobudzał,chyba słabiej niż powyższy zestaw,a na nastrój prawie wogole nie działał ten moclobemid.

Dzięki za odzew,

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainwestowalam kupę kasy eye q,kapsułki,tranu w płynie chyba nie dam rady przelknac ,ale może sprobuje

Jaki tran konkretnie pijesz,podaj nazwę ,producenta jakbys mógł,bo tran tranowi nie równy,różnią się jakoscia?

a tu link o eye qwww.eyeq.pl - możecie przeczytać,ciekawe jak u mnie zadziała i czy w ogóle zadziała,biorę dopiero od 2 tyg,a na zadziałanie eye potrzebuje kilku miesięcy,tylko nie wiem czy można brać omege 3 z antydepami,czy kwasy omega nie opóźniają wchłaniania leków?Ktoś coś wie w tym temacie,jeśli biorę omege w trakcie posiłku,a za chwile biorę leki syntetyczne to jest ok,czy nie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, ale to prawda - niby w czym mają ci pomóc te wszystkie medekamenty, omega3 i inne? raczej mają pomóc firmom je produkującym

Może powiesz, że antydepy to też pic na wodę?

A jedyne oszustwo to takie, że zamiast pigułek z omega3 można zjeść rybę.

Ryby są źródłem białka i omega3 poprawiają koncentrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diatas, no może masz racje,ale naturalna koncentracje zaburzają mi leki na depresje,,nie mogę się skupić,myśli mi uciekają,jak coś czytam książkę na przyklad,gazete to po dłuższej chwili lapie się na tym,ze właściwie nie wiem ,co czytam,bo myślę zupełnie o czymś innym(np lapie się na tym ,ze myślę o innych sprawach,problemach,a nie o tym co czytam,wszystko mnie rozprasza

Ale leki na depre brać muszę,bo jak nie biorę to mam strasznego dola i rycze po katach,a jak biorę leki antydepr to zaburzają koncentracje,a muszę się uczyć.

Teraz zmieniłam,antydepy na bardziej pobudzające i mam nadzieje,ze pamięć,choć trochę się poprawi.Sorry,może za ostro zareagowalam,ale jestem u kresu sił :cry:

Dobrze,ze jest to forum ,zawsze można się poradzić,wyżalić,a to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 ml ,tak mniej więcej?
3 miesiące.

 

A jedyne oszustwo to takie, że zamiast pigułek z omega3 można zjeść rybę.

Ryby są źródłem białka i omega3 poprawiają koncentrację.

Taniej wychodzi kupić tran, niż codziennie kupować ryby, które są drogie. Po za tym ile tego omega 3 w rybach jest? Prawie wszystko rozkłada się podczas smażenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, kurcze,ale niestety nie lubię ryb i nie jem ich wogole Pozatym nie lubię wybierać osci-malutkie oscie ,masakra.Preparatow jest multum z omega3,6,9,i witaminami,i wszelkiej masci parafarmmaceutyki z wszelakimi olejami rybimi Im droższy tym lepszy,ajest to faktycznie napędzanie kasy firmom farmaceutycznym,wiec Diatas ma też racje Są jakieś badania naukowe na potwierdzenia skuteczności NNKT na koncentracje czy depresje?

Wykończony podaj może jakiś link na skuteczność NNKT? Chętnie poczytam,nie spieszy się to

Oczywiście nie podważam Twojej opinii,ze te kwasy działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trudne dla mnie jak narazie za trudne. :(

Ale życzę,żeby Tobie jak najszybciej udało się opanować ta umiejętność.

 

-- 08 sie 2012, 10:47 --

 

what_a_feeling, 3 miesiące to bardzo długo,opłaca się bardziej tran niż ryby masz racje,bo ile by trzeba było jeść tych ryb(które zgadzam się są drogie),a w smażonej rybie nie ma prawie nic kwasow,a juz panierka to w ogóle jak wiadomo odpada.

Przygotowanie samemu ryb,tak by zachowały swoje wartości jest pracochłonne i drogie,a poza tym nic innego by nie można było jeść tylko,prawie cały czas te ryby,znudziłoby się to szybko nawet jeśli ktoś bardzo lubi ryby,osobiście ryb nie lubię,ble...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z suplementow biore:

- rhodiole

- inozytol

- magnez+potas

- kudzu

- wit. B6

- wit. C

I gowno mi to wszystko daje. Od paru dni zaczalem brac Nootropil, ktory bralem juz kilka lat temu, i wtedy zadzialal, wiec czemu nie mialby zadzialac teraz. Kwasy Omega 3,6,9 drogie jak jasna cholera bralem przez pare miesiecy i mozna je sobie o kant dupy rozbic, przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z suplementow biore:

- rhodiole

- inozytol

- magnez+potas

- kudzu

- wit. B6

- wit. C

I gowno mi to wszystko daje. Od paru dni zaczalem brac Nootropil, ktory bralem juz kilka lat temu, i wtedy zadzialal, wiec czemu nie mialby zadzialac teraz. Kwasy Omega 3,6,9 drogie jak jasna cholera bralem przez pare miesiecy i mozna je sobie o kant dupy rozbic, przynajmniej w moim przypadku.

w pełni sie zgadzam przetestowałam wszystko takze niewiele pomaga albo nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Nootropil niestety wogole nie pomógł :(

 

-- 24 sie 2012, 19:41 --

 

Mi Omega 3 6 9 nie pomogła (brałam parę lat temu Galomege formule IQ-wtedy nie była taka tania jak teraz -nic nie dało) z omega brałam ostatnio Eye q - ,ale cholernie drogie jest,i nie wiem czy mogę to eyeq łączyć zlekami,wiec odstawilam Gold Omega3 z Olimpu jest podobno dobry,a nie drogi-nie wiem jeszcze tej goldomegi nie probowalam

Magnez tak samo,magnezowi nie równy,najlepszy jest Magne b6 opinia 2 lekarzy,godnych zaufania.ProbowalamMagne i faktycznie działa trochę antystresowo i poczułam jakieś wreszcie działanie magnezu,ale jest drogi

Rhodiole bralam(Arktyczny Korzeń) 2 tabl czyli 450mg / d Pomogła mi naprawdę,ale brałam ja z duza dawka wenli,a podobno nie można bo rhadiola to nieodwracalne imao A i B,wiec z lekami antydepr .przynajmniej nie powinno się łączyć Około 20 zeta ten Arktyczny Korzeń,ale stchorzylam ,boje się zespołu serotoninowego i niestety rhodiola też musiała iść w odstawkę,a szkoda,bo naprawdę działała na mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Nootropil niestety wogole nie pomógł :(

 

-- 24 sie 2012, 19:41 --

 

 

Rhodiole bralam(Arktyczny Korzeń) 2 tabl czyli 450mg / d Pomogła mi naprawdę,ale brałam ja z duza dawka wenli,a podobno nie można bo rhadiola to nieodwracalne imao A i B,wiec z lekami antydepr .przynajmniej nie powinno się łączyć Około 20 zeta ten Arktyczny Korzeń,ale stchorzylam ,boje się zespołu serotoninowego i niestety rhodiola też musiała iść w odstawkę,a szkoda,bo naprawdę działała na mnie :(

 

Gdzie znalazłaś,że nieodwracalny?Wg mnie,gdyby był nieodwracalny,to nie byłby dopuszczony-zbyt silne i niebezpieczne działanie(np łączenie z pokarmami bogatymi w tyraminę).Wiele ludzi to spokojnie łączy,wg mnie nie ma się czego bać.Fajna stronka o rhodioli:smart-drugs.net/Rhodiola-rosea.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×