Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

macie jakies pomtysły gdzie mozna pozanać ludzi....???

Moniqe 33 tak bardzo zależy Ci na poznawaniu nowych ludzi? I co z tego że poznasz ich dodatkową setkę więcej? Uszczęśliwi Cię to ,doda kolorów do znerwicowanego życia? Najważniejsze to stworzyć z drugim człowiekiem WIĘŻ i potem obopólnie ją pielęgnować...a nuż stworzy się Przyjażń. To jednak zdarza się bardzo rzadko, bo i niełatwo o to,potrzeba czasu ,poświęcenia ,trudu i w ogóle ...to praca.

Pytanie GDZIE ? Dla mnie dosłownie WSZĘDZIE! Chociażby tutaj na tym Forum . A potem jak najbliżej miejsca zamieszkania itd... Sądzę jednak ,że Twoim większym problemem niż Gdzie jest bardziej pytanie o JAKOŚĆ tych znajomości, o zerwanie więzów samotności...itd.

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, Vetti dlaczego zakładasz, że nic się nie zmieni?

bo oni wszyscy już się spotykają, już się umawiają, już się kumplują, próbują jeszcze bardziej zgrać (o ile to możliwe po tylu latach znajomości). Znów będę tą na doczepne dorzuconą do społeczności klasowej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam Abbey. Jak byłem w podstawówce i liceum to też się czułem samotny wśród ludzi. Próbowałem chyba tysiące razy się zbliżyć choć troche do nich. I za każdym razem mi z tego g...o wychodziło (za przeproszeniem) :(. Widocznie tak musiało być. Widocznie jestem największym debilem na ziemii. I tak już chyba zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×