Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, recydywista od razu :roll: siostra to jest taka grzeczna , że gdyby nagrać jej wyczyny to by powstał niezły materiał szkoleniowy dla pedagogów pt. " skutki błędów wychowawczych " :bezradny:

frustrated, Jak idzie kuracja marlboro ? zwiększyłeś dawkę ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ja wychowywałem ? chyba było na odwrót , zresztą dlatego znam takie brzydkie słowa jak si**a :roll:

mam wódke, tokaja z węgier i piwo?

Jak zwykle świeci przykładem :mrgreen:

 

-- 07 sie 2012, 22:32 --

 

frustrated, To taki zamienik musiałeś zastosować , ale lepsze to niż przerwanie kuracji :D a kuracja rzeczywiście do tanich nie należy ale żeby wyjąć trzeba włożyć ( chodzi o efekty , bez skojarzeń ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, znasz słow siksa bo ja nią jestem, nie? xD

no ba, ze świecę przekładem... ale za to ostatnio ograniczyłam kawę i TAKKK rzucam palenie 8)

frustrated, taki kolega mojego brata zrobił coś podobnego (14 lat) tylko tam był jeszcze koniak... wylądował na pogotowi i ma sprawę w sądzie dla nieletnich, ach ta młodzież, jeszcze nie mają takie głowy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frustrated, brzmi... hmm smacznie :D raz pomieszałam rum, wódkę, piwo i szampana i tego w życiu nie powtórzę, bo skończyło się zwichniętym palcem, siniakami, zgubionym swetrem i jeszcze pewnie paroma rzeczami xD nigdy więcej ^^

 

-- 07 sie 2012, 21:43 --

 

frustrated, Tomcio Nerwica, musicie mówić o aplikowaniu lekarstwa, gdy ja odstawiam? xD

Tomcio Nerwica, to nie lafirynda, to nie siksa :P to laska brzamkarza hiszpani :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Irka Kasijasa ( Ikera Casillasa ? ) tego bramkarza z klubu " Hiszpania " na rynku w Krakowie ? jak Irek się dowie , że jego dziewuchę od siks nawyzywałem to mi taki wpierd*l spuści , że jutro jak wyjdę z psem na spacer , to razem będziemy na czworaka chodzić :roll::mrgreen:

 

-- 07 sie 2012, 22:54 --

 

Ona siksa a on cham :roll:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, hahaha, tego samego ;P oj to chyba Cię pies będzie musiał na spacer wyprowadzać a nie odwortnie... :D

 

-- 07 sie 2012, 21:58 --

 

hahaha, ten filmik xD biedne dziecko... niech sprzeda tę kozę na allegro!!

i dobrze że poprawiłeś to "siksa", bo było "sika" i już miałam się z Ciebie zaczać nabijać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Tak po tym filmie się przyglądam tej siksie i patrze czy gdzieś na jej włosach Irek kozy nie zostawił :lol:

Dzieciaka mógł zostawić :-| zamiast tego mógł sędziego po plecach poklepać na powitanie :mrgreen:

jak wyłapałem ten błąd to pomyślałem " oho jak dobrze przynajmniej mnie nie wypunktuje za to " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×