Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Nie chciało im się jechać im aż do swojej wioski ze mną , więc wyrzucili mnie wcześniej ... i znalazłem się w tym samym miejscu co siostra :D

wykończony, Jechałem samochodem i na zakręcie zahaczyłem o latarnie , to był kurs prawa jazdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, hahaha, chyba tak xD

Tomcio Nerwica, maamooooo!!!

A, nie mamy mamy.... Dobra musze się inaczej bronić.... zawieziesz mnie jutro do kolezanki..? a nie sorry, nie możesz xD :twisted:

 

-- 06 sie 2012, 21:36 --

 

wykończony, w sumie Tomcio jest nawet do Mr.Beana podobny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Odpowiedziałbym , ale się powstrzymam :D mam odpowiedz dlaczego nie zawiozę siostry do koleżanki ale odpuszczę sobie :mrgreen:

wykończony, w sumie Tomcio jest nawet do Mr.Beana podobny :D

Ale z charakteru czy z wyglądu ? tym mnie siostra znokautowała :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, od niedzieli mój dobry nastrój stale pikuje w dół. Dzisiaj czuję się straszne bezradny, głupie zadzwonienie do klienta powoduje u mnie lęki. Do tego dochodzą lęki przed szukaniem nowej pracy, nawet głupie wysłane CV jest dla mnie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Rozumiem,coż a tak się starałam ;) ale poważnie czasem pozytywne emocje też potrafią nas rozbić wewnetrzne,ja tez tak mam chyba chodzi tutaj o natężenie emocji.Sama czuje się podobnie dziś wszystko wydaje mi się być niemal nadludzkim wysiłkiem. :( Jakoś musimy się wspierać by się

nie poddać temu,w końcu to tylko lęki :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, Przecież to nie będzie trwało wiecznie,to minie masz zły czas ,gorszy

to się zdarza no dokładnie wiem jak to jest.Wazne żeby sie dodatkowo nie załamywać tym ,że sobie nie radzisz,pomyśl,że robisz tyle na ile Cię stać w obecnej chwili.

 

-- 07 sie 2012, 11:50 --

 

LATEK50, Witaj w klubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×