Skocz do zawartości
Nerwica.com

kim jestescie, co robicie ;)???


moniqe33

Rekomendowane odpowiedzi

ten temat nie jest od wyrażania opinii o instytucjach państwowych. Służy do tego, żeby się lepiej poznać.

 

Dobrze, aby się lepiej poznać powiadasz? No to powiedz mi, kim ty właściwie jesteś by mówić nam co mamy robić, co nam wolno, a czego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat nie jest od wyrażania opinii o instytucjach państwowych. Służy do tego, żeby się lepiej poznać.

 

Dobrze, aby się lepiej poznać powiadasz? No to powiedz mi, kim ty właściwie jesteś by mówić nam co mamy robić, co nam wolno, a czego nie.

 

moderatorką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat urząd pracy czy ogólnie sytuacja społeczno- ekonomiczna kraju ma związek z tym co robimy i kim jesteśmy no ale też nie jest to dominujący temat tego wątku. Ja nic nie robię bo nikomu nie jestem potrzebny i nie mam żadnych umiejętności, kwalifikacji i papierków przydatnych pracodawcom, a pracy typu sprzątnie czy nurkowanie w śmieciach i odpadkach mam na razie dosyć choć może będę musiał kiedyś powrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, tak ;)

A Ty co studiowałeś?

 

Werty, niczego nie każę Ci robić, ale po to ma forum wydzielone tematy, żeby o nich dyskutować, a nie wszędzie o d*pie Maryni.

 

jaskolka83, no ja to akurat nie, ale pewnych rzeczy powinniśmy sami pilnować, a nie tylko patrzeć na moderację. Zwłaszcza, że to jest całkiem fajny temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E Taki kierunek skończył Ludwik Dorn, Wojciech Waglewski i Michał Tusk( był rok niżej niż ja)a Kazik Staszewski nie ukończył. Czyli to kierunek dla rasowych leserów nauki niewiele ale też nic po tym nie ma chyba że ma się dodatkowe studia, kursy czy ojca premiera wtedy ewentualnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaskolka83 a co to za sznaucerka masz :D miniaturka ? Ja mam 3 sznaucerki miniaturki a jeszcze w sobote mielismy 4 tylko 1 sprzedalismy :/ . Ja tez jestem nikim i czuje sie jak bym był nikim . Zawodowo tez jestem nikim :D , obecnie ucze się w szkole policealnej Awangarda jako technik weterynarii i zostało mi pół roku do końca . w III semestrze miałem już straszną ochotę zrezygnować . Obecnie mam wakacyjne praktyki w gabinecie wet i czuje sie jakbym byl nikim gdyz moj opozniony mozg psychoza nie wpada na rzadne pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×