Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, wiec robie Cie skarbnikiem. Trzeba zbierac na serwer forumowy i odciazyc admina :yeah:

chris77, nie skusze bom zajeta ... moge tylko podpowiadac co i jak :mrgreen:

No, ja nic nie kumam, albo jesteś zajęta , albo nie :D , a tak na margines, podrywam, koleżankę , lat 33 z dwójką dzieci, ale to,żaden wyczyn , znam ją od 20 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a korzystal ktos z Was z edarling.pl ?

straszne zdzierstwo ale moze ktos cudem kogos tam poznal ?

ja korzystałem zdzierstwo rzeczywiście zwłaszcza jak na polskie pensje a ja za granica korzystałem to tak drogo mi się nie wydawało.

Ten portal randkowy reklamuje się jako dla ludzi z ambicjami ja takowych nie mam może dlatego nikogo przez niego nie poznałem, znaczy coś tam z kimś pisałem ale nic się nie rozwinęło. Ogólnie te wszystkie portale służą głównie do nabijania kasy ich właścicielom choć na pewno jak się bardzo chce i ma szczęście to można kogoś poznać choć ja osobiście już nie mam zamiaru się tam ogłaszać bo tam są tzw normalni ludzie z normalnymi oczekiwaniami a ja ich nie spełniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te reklamy telewizyjne tego portalu są faktycznie zniechęcające dla ludzi mojego pokroju, brzmią jakby szanse mieli tam tylko bogaci, ustawieni życiowo, inteligentni, z jakimś odjechanym hobby czyli tacy którzy z reguły nie mają problemu ze znalezieniem partnera albo po prostu są b. wybredni. Weź sie na takim portalu przyznaj że nie pracujesz albo że pracujesz w sklepie czy na budowie( ja tak początkowo miałem ale później usunąłem bo mnie wszystkie olewały) szansę na znalezienie kogoś są bliskie zeru. Pewnie portal ten powstał w opozycji do innych w których chodziło o szybki seks a ludzie nie potrafili poprawnie zdania napisać ( faceci to w większości byli dresiarze a kobiety solarówy) no ale przegięcie w każdą stronę nie jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można się zakochać w kogoś zdjęciu,
A czy ktoś się zakochuje? Przecież najpierw się pisze z tą osobą, a potem spotyka w realu aby zobaczyć czy to 'to'.

 

podrywajcie gdzie się da
Jakbym miał urodę aktora i pewność siebie, to już dawno bym to zrobił :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×