Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy tak powinno się traktować osobę chora psychicznie?


Gość patgaret

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patgaret

Na tym polega milosc matczyna ?

http://www.youtube.com/watch?v=RJgqHwiH1yo

z tym ze ona tam gada niestworzonych rzeczach

mieszkam z psychopatami ktorzy sie mna opiekują w ten sposob znecajac się

Mimo ze siedze na rencie karza mi prowadzic samochod np bylem w gdyni (300 km )

Czyli jestem strasznie nie moge isc do pracy ponoc

Nie wspomne o tym ze mam duzą rane na zoladku i nie lecze sie wogole

wspomne tez ze bylem wyzywany od cweli albo pisano mi ze nadaje sie do tworek i takie teksty

 

w tej milosci matczynej wsadzili mnie na zamkniety oddział mowiac wczesniej ze ide na otwarty a tam dzialy sie potworne rzeczy ( takie ze poszedlem na policje zglosic )

 

nie wspomne o tym ze ojciec mnie probowal zadzgac nozem

Edytowane przez patgaret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma racji

przed chwila ojciec sie napial podlecail do mnie napinajac miesnie i mowi ''patryk chciał bys sciszał o 11 telewizor slyszysz'' znienawiscia i agresją

 

jaka mam psychike miec jak ja sie nawet boje odwrocic do niego

 

jak ja sie boje tego pojeba MAJAC 33 LATA

 

jesli ona krzyczy do mnie swinio nasylasz na nas ludzi - kiedys nigdy zadnych ludzi na nich nie nasylalem

żresz - anie jesz

 

dla mnie to najgorsze znecanie sie psychiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie do końca rozumiem. Jesteś chory psychicznie czy tylko oni Cię tak wyzywają ? Lekarze stwierdzili że jesteś chory czy nie ? A z tą rentą to na co konkretnie ją masz ?

Jeśli rzeczywiście jesteś chory to idź na to leczenie ale nie ze względu na nich ale ze względu na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patgaret, o co ci właściwie chodzi? :roll:

Piszesz bez ładu i składu, chaotycznie..... masz schizofrenię?

Twoi rodzice wiedzą, że ich ustawicznie nagrywasz i wrzucasz filmy na YT?

 

-- So sie 04, 2012 5:36 pm --

 

ktos ze zdrowa psychika moze napsiac na priv

Yhmmm ... nikt cię tu po głowie głaskać nie będzie i daruj sobie obraźliwe teksty, bo sam się na to skarżysz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze sie obawiam ze mnie ubezwlasnowolnia chociaz siedze na tej rencie pol roku

a znam procedure ze przychodzi do domu czlowiek

i teraz mam do dyspozycji samochod ale nie zarejestrowany na mnie

wyjade oni zglaszaja ze im ukradlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patgaret, z tego, co da się wywnioskować, chyba się nie leczysz. A spoglądając na formę Twoich wypowiedzi i ich chaotyczność, nie jesteś w najlepszym stanie. Nie akceptujesz chyba faktu choroby. Wszystko, co piszesz wydaje się być objawem Twojej podejrzliwości, co może być równe z symptomem choroby.

Powinieneś skorzystać z rady mamy i udać się do lekarza, a nie wrzucać takie filmiki do Internetu...

 

-- 04 sie 2012, 18:49 --

 

wystawili mi lewa diagnoze ze slysze glosy i widze rzeczy ktore nie istenia przez lokalnego lapowkarza

 

 

tym potwierdzasz fakt, że jednak diagnoza nie jest lewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest lewa bo bylem potem w szpitalu w szczecinie i wypisie tego nie mam

 

celowo sie polozylem zeby wypisy skonfrontowac

 

liczyc tu na kogos i kazdego za wariata macie to zalosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Ciebie kolego zakładasz wątek o treści świadczącej o chorobie , a następnie tłumaczysz ,że to rodzina wmawia Ci chorobę psychiczną.

Jeśli uwarzasz siebie za zdrowego człowieka to jakim prawem pobierasz rente ?

Sprecyzuj dokładnie jakiej pomocy oczekujesz ? z Czym masz problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rente dostalem nie wiem jakim cudem nigdy w zyciu nie bralem zadnych tabletek nie leczylem sie nawet antydepersyjnych

Renta mnie zniszczy bo 33 lata lepszym rozwiazaniem bylo by nawet sprzatanie ulic - zawsze moglbym sie utrzymac z tego.

Rodzine mam od malego przeciwko mnie. Niszcza mnie i oczerniaja. Mam prawo jazdy zrobione za 1 razem. ( czyli nie moge byc chory psychicznie bo bym nie zrobil za 1 razem ani ulomem ) Mam mature i zaliczone liceum . Bylem na studiach - elektronika ( nie skonczylem bo kosmos) i po studiach zostalem bez zawodu do tego zalamany. I tak mieszkam z rodziną, Ale oni mnie niszcza. Wyjechalem sam stopem ( tirem ) do szczecina do szpitala psychiatrycznego i poznalem tam wporzadku ludzi ktorzy chcieli pomoc

Nie wiem po co tu wrocilem

Mam samochod za ktory nawet ubezpieczenie placilem chociaz nie jest zarejestrowany na mnie czyli powinem miec go do dyspozycji i teraz zalozmy ze wyjade jeszcze raz do Szczecina zeby poznac ludzi i nie siedziec z tymi czubkami

Wyobrazcie sobie ze ten duren zglasza kradziez mysle ze zdaze dojechac do Szczecina zanim sie zorientuje ze ucieklem stad. Postawie przed psychiatrykiem auto i zalozmy ze jestem tam juz i nagle policja wpada do mnie. Juz wymysilem zeby schowac np w ubikacji kluczyki i powiedziec ze sie przyjechało autobusem

 

 

i zastanawia mnie jedno jak traktowani ludzie przez swoich rodzicow ktorzy nigdy nie pracowali i siedza na rencie i mieszkaja z rodzicami w jaki sposob sa traktowani przez swoich rodzicow ?

mam prawo jazdy i chce jeszcze powalczyc o zycie tyle ze ci wariaci przebakuja cos o moim ubezwlasnowolnieniu chociaz nigdy w zyciu sie nie leczylem psychicznie a jest sie czego bac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jechac do szpitala bo ci tu w miescie to gansterzy a nie psychiatrzy przeciez jak tu siedzialem to gruby psychiatra rzucal kobietą o drzwi

tyle jej dawali zastrzykow uspakajajacych ze wychodzil sadysta pielegniarz i sie chwalil ze taka dawke dostala z konia by powalil a to byla tylko alkoholiczka byla nauczycielka i nic nie robila takiego normalnie z nia bylo mozna pogadac

przyszla rodzina do niej to rodzinie mowili jaka maja zla matke

stala i pukala sobie w drzwi patrze i ja stoje patrze sie co zrobi pielegniarz a on mnie widzi i nic nie robi

udalem ze odszedlem to wkrecil jej reke i z taka sila wrzucil do pokoju

jak ja mialem juz wypis to ona prosila zebym nie wychodził

 

nie wiem czy dociera to do was jak znow trafie tu do psychiatryka to mnie zniszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×